Basın Bültenleri
  • Otomotiv Sanayi’nde  Vibracoustic-Linde İş Birliği... Otomotiv Sanayi’nde Vibracoustic-Linde İş Birliği... 06 Nis, 2017 06:08 Dünyanın önde gelen Ticari Araç sanayi tedarikçilerinden Alman Vibracoustic CV Air Springs firması üretimdeki endüstriyel gaz ihtiyacını karşılamak için Linde Gaz ile yerinde tedarik modeline geçti. Kurulan gaz tesisinin açılışı 5 Nisan’da Gemlik’de yapıldı.
  • Linde Gaz tam entegre tüp dolum tesisini Bursa’da... Linde Gaz tam entegre tüp dolum tesisini Bursa’da... 11 Eki, 2016 11:20 Linde Gaz Türkiye, Bursa’da endüstriyel ve medikal gazlar alanında hizmet verecek olan yeni dolum tesisi yatırımını tamamladı.
  • Linde’den bir Yerinde Üretim Tesisi yatırımı daha Linde’den bir Yerinde Üretim Tesisi yatırımı daha 31 May, 2016 05:50 Dünyanın önde gelen Ticari Araç sanayi tedarikçilerinden Alman Vibracoustic CV Air Springs firması da Linde Gaz ile yerinde tedarik modeline geçti. Firmalar arasında imzalanan sözleşmeye göre yeni üretim tesisi 2016 sonunda faaliyete geçecek.
  • Tüpraş ile Linde Gaz arasında işbirliği Tüpraş ile Linde Gaz arasında işbirliği 06 Nis, 2016 05:35 Ülkenin lider sanayi kuruluşu Tüpraş, proseslerinde endüstriyel gaz ihtiyacını karşılamak üzere Linde Gaz A.Ş. ile yeni bir işbirliğine imza attı. İzmit Rafinerisi’ne kurulacak Azot Üretim Tesisi‘nin 2017’de faaliyete geçmesi planlanıyor.
  • Linde Gaz ve Erdemir Grubu Yeni Hava Ayrıştırma Te... Linde Gaz ve Erdemir Grubu Yeni Hava Ayrıştırma Te... 26 Şub, 2016 07:00 Alman endüstriyel gaz ve mühendislik şirketi Linde ve Türk çelik üreticisi Erdemir Grubu, İskenderun’da yeni bir hava ayrıştırma tesisi(ASU) kurmak için iyi niyet mektubu imzaladı.