HakkımızdaBasınodam, 2011 yılında basın bülteni dağıtım ajansı olarak Harmes Media bünyesinde faaliyete başladı.

Şirketlerin pazarlama ve PR faaliyetlerini tek bir çatı altından yönetmesini sağlayan özel bir medya platformu olan Basınodam, basın bülteni dağıtımı, güncel medya veri tabanı ve markalara özel online basın odası servisi konusunda ekonomik ve etkili çözümler sunuyor.

Markaların doğru hedef kitleye doğru zamanda ulaşması için uygun iletişim metodunu belirleyen Basınodam,  sektör ve müşteriler nezdinde markaların medyada en doğru şekilde konumlanmasını sağlıyor.

Basınodam, geleneksel medya ile dijital medyanın gücünü birleştirerek, markaların iletmek istedikleri mesajları yerel, ulusal ve uluslararası mecralardaki hedef kitle ile buluşturuyor.

Basınodam, şirketlerin ürün ve hizmetlerine ait tüm basın bültenlerini, şirket haberlerini, etkinliklerini kullanıcı dostu ara yüzü, kolay yönetilebilir paneli ile tüm medyaya ulaştırıyor.

Basınodam, arama motorunda daha üst sıralarda yer alacak şekilde optimize edilmiş basın odası servisi, yayın garantili basın bülteni dağıtımı, yüksek kalite basın bülteni yazımı ile şirketlerin geleneksel ve online medyadaki itibarını güçlendirici çalışmalar yürütüyor.

Basınodam, sadece haber ve bülten dağıtım hizmeti vermekle kalmayıp, size özel PR danışmanları ile firmanızın isminin ve hizmetlerinin herkese ulaştırılmasını hedefleyen çok yönlü bir medya aracı olarak da çalışmalar yürütüyor.

Markalara özel online basın odası

Markalara, ürün ve hizmetlere ait tüm haber, bülten ve görseller Basınodam'ın deneyimli ekibi ya da şirket temsilcileri tarafından oluşturulan özel basın odasında yer aldığı gibi birkaç dakikada tüm medya mensuplarına kolayca ulaştırılabiliyor.

Şirketlere özel hazırlanan online basın odasındaki tüm içeriklere mevcut ve potansiyel müşterilerin yanı sıra işbirliği ve yatırım arayışındaki sektör temsilcileri 7/24  ulaşabiliyor.

Basın bülteni yazımı ve sonrasında dağıtılan haberin takibi konusunda ayrıntılı raporlama hizmeti de sunan Basınodam, şirketlerin halkla ilişkiler ve pazarlama konusundaki ihtiyaçlarını tek bir çatı altından karşılayan önemli bir medya aracı olarak çalışıyor.

Kimler Basınodam ile çalışmalı?

Basınodam platformu, basın bültenlerini, online medyanın önde gelen haber siteleri, bloglar ve diğer sosyal medya platformlara dağıtarak arama motorlarında üst sıralara çıkmak, satışlarını, itibarını ve marka bilinirliğini artırmak isteyen tüm kurum ve kuruluşlara medya çalışmalarında profesyonel danışmanlık hizmeti veriyor.

Basınodam servislerini kullanarak potansiyel müşterilerinizin ve medya mensublarının her zaman yakınında olun.