Neden Basın Odam?Basınodam, şirketlerin pazarlama ve PR faaliyetlerini tek bir çatı altından kolay ve hızlı bir şekilde yürütmesine imkan tanıyan yeni nesil medya platformudur.

Online ve basılı medyada görünür olmanın şirketlerin başarısı ve daha çok büyümesi için büyük önem taşıdığı günümüzde ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize duyuramadığınız sürece iş dünyasındaki hedeflerinize ulaşmanız zordur.

Medyada yer almak isteyen şirketlere özel verimli çözümler sunan Basınodam ile çalışarak markanızın medyada görünürlüğünü artırabilirsiniz.

İnternette var olmak, markanızın imajını etkileyen en önemli faktörlerden biri olduğu bilinen bir gerçek. İnternet, gazetecilerin, potansiyel ve mevcut müşterilerinizin sizinle tanıştıkları ilk yer olarak her geçen biraz daha güçleniyor.

Basınodam olarak, basın bültenlerinizi hedef kitlenize uygun mecralarda yayımladığımız gibi size özel basın odası oluşturarak markanız ile ilgili yapılacak aramalarda görünür olmanız açısından kalıcı izler bırakırız.

Basınodam ile çalışmak size ne kazandırır?

- Google aramalarında rakiplerinizin önüne geçerek sektörünüzde otorite olabilirsiniz.

- Sosyal medyadaki kimliğiniz ve itibarınız güçlenir.

- Uzun süreli ve kalıcı bir iletişim için getirisi yüksek iyi bir yatırım yapabilirsiniz.

- Basınodam'da bütçenize uygun hizmetler her zaman vardır, dijital PR çalışmalarına yönelik yatırımlarınızı ekonomik bir şekilde yapabilirsiniz.

- 30.000'den fazla basın mensubuna şirket haberlerinizi ulaştırabilirsiniz.

-Türkiye'nin en büyük haber siteleri ve gazetelerinde haber olabilirsiniz.

-Yayın garantili basın bülteni dağıtımı hizmetimizden faydalanarak bültenlerinizin medyada yer almasını garanti altına alabilirsiniz.

 - 7/24 erişilebilir basın odası sayesinde markanız, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili tüm içeriklere hedef kitlenizin, potansiyel müşteri ve iş ortaklarınızın ulaşması kolaylaşır.

-Basın bülteni dağıtımı sonrası Basınodam ekibinin hazırladığı kapsamlı rapor sayesinde haberinizin hangi mecralarda yer aldığını ayrıntılı olarak takip edebilirsiniz.

-Gazeteciler, niş yayınlar, dünyanın en prestijli haber ajansları, sektörel veya tüketici web siteleri, freelance yazarlar gibi tüm medya kanallarından dilediğinize erişebilirsiniz.

 

MARKANIZIN HİKAYESİ DAHA İYİ BİR PLATFORMU HAK EDİYOR

Basın bülteni, etkinlik, görsel, video ve dokümanlarınızı Basınodam ile kolayca yayımlayın ve dağıtın.