Basın Bültenleri
  • Siyah sarımsağın faydaları saymakla bitmiyor Siyah sarımsağın faydaları saymakla bitmiyor 24 Eyl, 2018 07:18 Normal sarımsağın 1 aydan fazla süre ile nem kontrollü ve yüksek sıcaklık koşullarında fermantasyon sürecinden geçmesi sonucu elde edilen siyah sarımsak güçlü antioksidan özellikleri ile öne çıkıyor.
  • Mevsim değişiklikleri ve metabolizma hızı saç dökü... Mevsim değişiklikleri ve metabolizma hızı saç dökü... 21 Eyl, 2018 12:03 Saç dökülmesi hem erkeklerin hem de kadınların en çok şikayet ettiği sorunların başında geliyor.
  • “Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu ile Daha Gür... “Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu ile Daha Gür... 31 Tem, 2017 12:21 Yüz güzelliğinin en belirleyici unsuru hiç kuşkusuz kaşlar. Son yıllarda yüzdeki simetriyi sağlamak, ifadeyi güçlendirmek ve gözleri daha da güzel göstermek için sıkça başvurulan kozmetik uygulamalar yerine, doğal yollarla kaşlarını yeniden güçlendirmek isteyenlerin sayısı da oldukça fazla. Daha güçlü, uzun ve hacimli kaş ve kirpikler için özel olarak formüle edilmiş Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu ile düzenli kullanımda 14 günde %121 uzama sağlanıyor.*
  • Saç dökülmesi sorunu Doğu Karadeniz'de daha fazla Saç dökülmesi sorunu Doğu Karadeniz'de daha fazla 25 Tem, 2017 12:02 Türkiye genelinde en fazla saç dökülmesi sorunu yaşayan bölgelerin başında yüzde 32,9 oranı ile Doğu Karadeniz bölgesi ilk sırayı alıyor.
  • Saç dökülmesine karşı dermatologların ilk önerdiği... Saç dökülmesine karşı dermatologların ilk önerdiği... 24 Nis, 2017 05:07 Araştırmalar, Türkiye’de her 10 dermatologdan 9’unun saç dökülmesini önlemek için hastalarına marka tavsiyesinde bulunduğunu ortaya koyuyor.