Bioxcin'den büyük inovasyon Quantum Bio-Activ Şampuan
Basın Bülteni
02 Nis, 2016 06:00
Bioxcin'den büyük inovasyon Quantum Bio-Activ Şampuan
Yeni Bioxcin Quantum Bio-Activ Şampuan, 18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde, saçların ilk yıkamadan itibaren daha kalın ve gür görünümlü olmasını sağlar.

Bioxcin Quantum Kuru/Normal Saçlar için Şampuan, havadaki nemi çekerek saçtaki nem oranının artmasını sağlar. Şampuanın içeriğindeki bio activ peptitler insan saçındaki mevcut peptitlere eşdeğer bir aktif olup korteks ve kütiküla tabakalarının özgün peptitlerini içerir. Durulama sonrasında dahi saç tellerine tutunarak hasarlı bölgeleri tespit eder ve bu noktalarda akıllı bir mekanizmanın sonucu olarak hedeflendirilmiş onarım sağlar. Saçın en hasarlı yüzeylerinde katman oluşturarak saçı onarır. İçeriğinde bulunan flavonoidler, vitaminler ve mineraller ile de saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur.

Yapılan etkinlik testlerinde, ilk yıkamadan itibaren saçların daha kalın ve gür görünmesini sağladığı; saça direnç, dolgunluk ve parlaklık kazandırdığı gözlemlenmiştir. pH değerinin saç derisine ve cilde uyumlu olduğu dermatolojik olarak test edilmiştir.

Bioxcin Quantum Kuru/Normal Saçlar’a yönelik şampuanın yanı sıra Yağlı Saçlar için Şampuan, Hassas Saç Derisi Şampuanı, Double Effect Şampuan ve Bio-Activ Serum seçenekleri ile şimdi tüm eczanelerde.

Bülteni paylaş
0 0