Basın Bültenleri
  • Sosyal Fobi Nedir ve Nasıl Yenilir? Sosyal Fobi Nedir ve Nasıl Yenilir? 21 Tem, 2016 06:53 Sima Psikolojik Danışmanlık Merkezinden Uzm. Psk. Mahir Efe Falay genç yaşlı, zengin fakir, kadın erkek tanımayan ve son yıllarda iyice artan ve kişileri işlerinden ayrılmaya dahi götüren sosyal fobi problemi ile ilgili bilgi verdi.
  • Mutlu olmak için ne yapmalıyız? Mutlu olmak için ne yapmalıyız? 31 Mar, 2016 05:45 Uzm. Psk. Sibel Deniz Toledo’ya özellikle son günlerde pek çok insanın ortak şikayeti olan mutsuzluk; hayattan keyif alamama hissini ve bu histen korunmanın yollarını anlattı.
  • Mükemmeliyetçi olma nedenleri ve sonuçları Mükemmeliyetçi olma nedenleri ve sonuçları 29 Mar, 2016 06:00 Sima Psikolojik Danışmanlık Merkezinden Uzm. Psk. Mahir Efe Falay, mükemmeliyetçiliğin nedenlerini, sonuçlarını, getiri ve götürülerini anlattı.
  • Kadınları Şiddetten Korumak için Neler Yapılmalı? Kadınları Şiddetten Korumak için Neler Yapılmalı? 29 Şub, 2016 07:00 Uzman Psikolog Sibel Deniz Toledo Falay, kadına şiddetti ortaya çıkaran nedenleri ortadan kaldıracak önlemler alınması gerektiğini söyledi.
  • Kadına şiddeti engellemek için neler yapılabilir? Kadına şiddeti engellemek için neler yapılabilir? 03 Şub, 2016 06:55 Uzman Pisikolog Mahir Efe Falay, son günlerde kadınlara yönelik artan cinsel saldırılar hakkında konuştu.