Yılan Efsanesi Yeniden Canlanıyor
Basın Bülteni
09 Eki, 2017 06:00
Yılan Efsanesi Yeniden Canlanıyor
Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir saat endüstrisinin lider firması olan Greenwich Watches görkemli bir lansmana ev sahipliği yaptı.

Thuja Jewels’ın yılan temalı yeni koleksiyonu “Snake” in tanıtımı Greenwich Watches’un Zorlu Center’daki mağazasında bulunan Le Baron Restoranda gerçekleşti.

Franck Muller ve Perrelet’in münhasır Türkiye distribütörü olan Greenwich mağaza zincirlerinin sahipleri Selim Sapan, İhsan Sapan ve Halil Sapan’ın konukları arasında ünlü aktör Oktay Kaynarca, Zorlu Hacı Abdullah Restoran sahibi Şakir Deniz, Şükrü Dudu, Nef YK Başkanı Hakan Oflazer, Erdem Top ve Alinur Velidedeoğlu gibi sanat, moda, cemiyet ve magazin hayatının gözde isimleri vardı. Thuja Jewels ve Greenwich Watches’un birlikte organize ettiği davet için özel olarak Türkiye’ye gelen ve dünyaca tanınan saat influencerı Anish Bhatt da misafirler arasındaydı.

İlhamını mitolojide yaşamın öz ateşini ve bilgeliği temsil eden yılandan alan koleksiyonda yılan motifleri yenilikçi ve akıllı tasarımlara dönüştü. Yılan figürü gerek desenleri gerekse hareketleriyle koleksiyona eşsiz bir ruh katıyor. Bu zengin sembol koleksiyonda Serpi ve Kübik olmak üzere iki farklı kategoride hayat buldu.

Thuja Jewels tarafından hazırlanan koleksiyondaki her bir aksesuar,  akıllıca şekillendirilmiş yaratıcı tasarımı, göz alıcı ayrıntılarıyla aksesuar tutkusu her geçen gün artan şehirli erkeklere ilgi çekici ve özgün alternatifler sunuyor.

Her bir parçası titizlikle hazırlanan koleksiyonun tamamı lansmanda davetlilerle buluştu. Koleksiyonu yakından inceleme ve deneme fırsatı bulan misafirler göz alıcı parçalara tam not verdi. Snake koleksiyonu bizlere bütünlüğe ulaşmanın tek yolunun, doğrulukla ilerleyerek her anı dolu dolu yaşamaktan geçtiğini hatırlatıyor.

Binlerce yıllık yılan efsanesi yeniden keşfedilmeyi bekliyor. Koleksiyona Greenwich’in İstanbul ve Ankara’daki mağazalarından ulaşılabilir.

Bülteni paylaş
0 0