Basın Bültenleri
  • Evden çalışanlarda bel ve boyun sorunları arttı Evden çalışanlarda bel ve boyun sorunları arttı 11 May, 2021 14:32 Evden çalışma üniteleri tasarlayan Mod Tasarım Genel Müdürü Ercan Sicim, “Araştırmalar, evden çalışanların yüzde 40’tan fazlasının bel ağrısı, yüzde 20’den fazlasının da boyun ağrısı yaşadığını ortaya koyuyor. Yani evden çalışanlarda bel ve boyun sorunları arttı. Şirketler, evlerdeki çalışma ortamlarının personelin sağlığı üzerindeki etkilerini de düşünmelidir.” dedi.
  • Yeni Bir Deneyim Merkezi… Ofiste Her Şey Yeni Bir Deneyim Merkezi… Ofiste Her Şey 10 Kas, 2020 11:01 Yenilikçi ve modern yaklaşımı ile her gün gelişmekte olan dünyada ofislere nitelik kazandırarak insan odaklı tasarımları ile sektörün yön belirleyici firması olan Mod Tasarım; ofise dair aranılan her şeyin bir arada bulunabileceği fonksiyonel, ilgi çekici ve ilham verici bir deneyim merkezi konsepti sunan Ofiste Her Şey’i tanıtmaya hazırlanıyor.
  • Konforlu bir evden çalışma ortamı için; ‘’Point se... Konforlu bir evden çalışma ortamı için; ‘’Point se... 10 Eyl, 2020 09:57 Konforlu bir evden çalışma ortamı sağlamayı hedefleyen Rubi By; Point serisi ile ofislerinizdeki rahat, ergonomik ve verimli çalışmak için tasarlanmış huzurlu çalışma ortamını evlerinize getiriyor.