Konforlu bir evden çalışma ortamı için; ‘’Point serisi evden çalışma ünitesi’’
Basın Bülteni
10 Eyl, 2020 09:57
Konforlu bir evden çalışma ortamı için; ‘’Point serisi evden çalışma ünitesi’’
Konforlu bir evden çalışma ortamı sağlamayı hedefleyen Rubi By; Point serisi ile ofislerinizdeki rahat, ergonomik ve verimli çalışmak için tasarlanmış huzurlu çalışma ortamını evlerinize getiriyor.

Covid- 19 pandemisi ile virüsün ülkemizde varlığını hissettirmesiyle birlikte, işletmeler de tedbir amaçlı çalışanlarını evden çalışmaya teşvik etmeye başladı. Bu durum sağlık açısından proaktif bir önlem sağlarken, aynı zamanda da çalışanların herhangi bir endişe duymadan kendi konfor alanlarında sorumluluklarını yerine getirmelerine olanak sağladı.

Fakat iş yerlerinde verimli çalışmalar yapabilmek için gerekli tüm düzen daha öncesinden de tasarlanırken bu durumu ev ortamlarında sağlayabilmek mümkün olmuyor. Bu sebep ile evden verimli bir çalışma ortamı için ergonomik masa ve sandalye üretimi yapan Rubi by; tasarım yönünden oldukça yenilikçi, rahat, pratik, az yer kaplayan ve tasarruflu Point serisini ortaya çıkardı.

Ofis hissiyatını, rahatlığını evlerimize taşımayı amaçlayan marka, çıkarttığı bu yeni tasarımlarında hem depolama alanı rahatlığı hem de çalışma masası işlevi gören Point serisi sayesinde çalışma alanlarınızın organizeri olmayı hedefliyor.

Farklı renk ve boyutlarda tasarlanan Point; 6 farklı seçenek ile tasarım seven, yeniliği takip eden kişilere hem estetiksel hem de işlevsel çözümler sunuyor.

Point serisi hakkında bilgi almak, showroomu gezmek aynı zamanda da ofisleriniz için tasarlanmış ürünler ile tanışmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

RUBI BY

İkitelli O.S.B. Dersankoop Sanayi Sitesi S1 A Blok No. 302

Başakşehir/ İstanbul

0212 549 61 10 / rubiby.com

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
MOD Tasarım

Adres : İkitelli O.S.B. Dersankoop Sanayi Sitesi S1 A Blok No. 302 Başakşehir/ İstanbul

Telefon : 0212 549 6110

Web : http://www.modtasarim.com

E Posta : modtasarim@modtasarim.com

İletişim Yetkilisi