Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Pırlanta Markası D Diamond, Yeni Mağaza Yatırımlarıyla Dikkat Çekiyor
Basın Bülteni
02 May, 2023 10:17
Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Pırlanta Markası D Diamond, Yeni Mağaza Yatırımlarıyla Dikkat Çekiyor
Pırlantalı mücevherin parlayan markası D Diamond’ın Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş, D Diamond için 2023 yılı ve sonrasında hedefledikleri yol haritasını paylaştı.

D Diamond’da Hedef %50 Büyüme ve 200 Mağaza Sayısına Ulaşmak

Türkiye’nin en hızlı büyüyen pırlanta markası D Diamond’ın Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş, şunları aktardı: “Uzun yıllardır pırlantalı mücevher sektöründe toptancı olarak faaliyet gösteren D Diamond, sahip olduğu bilgi birikimiyle son 2 yıldır perakende markası olarak öne çıkmaya başladı. Bugün için 60 şehirde 78’i mağaza olmak kaydıyla toplam 176 noktadan D Diamond mücevherlerine ulaşılabiliyor. D Diamond mücevherleri, Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük mücevher fabrikasında üretilerek tüketicilerle buluşuyor. Ürün yelpazesinde yüzüklerden kolyelere, bilekliklerden küpelere, elmaslardan setlere kadar yüzlerce farklı çeşit yer alıyor. Mücevherlerinde kullandığı pırlantaları kaynağından en iyi fiyatla tedarik ettiği için pırlantalı mücevher sektöründe çok avantajlı fiyatlar sunuyor. Geçen sene yüzde 100 büyüyen D Diamond’ın bu sene sonunda yüzde 50 büyümesini ön görüyoruz. Bunun için de mağaza yatırımlarına odaklanıyoruz.Haziran ve Temmuz’da Alanya ve Ayvalık’ta mağazalarımız açılıyor.Bugün için 60 şehirde yer alan D Diamond mağazalarının sayısını 200’e çıkarmayı hedefliyoruz. Franchising sistemi ile büyümeyi planlıyoruz.

Günümüzde mücevherde de e-ticaret faaliyetlerinin pandemiyle birlikte büyük bir hız ve hacim kazandığını dile getiren Emil Güzeliş; “Sipariş edilen mücevher stoğumuzda ise aynı gün, stokta değilse 4 – 5 iş gününde ücretsiz olarak kargoya teslim ediyoruz. Tüketici, siparişini özel mücevher kutusunda sertifikasıyla beraber özenle hazırlanmış bir şekilde teslim alıyor” dedi.

Pırlantada Trend; Suyolu Bileklikler ile Suyolu Kolyeler

Günümüzde pırlantaya ilginin arttığını belirten D Diamond Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş sözlerini şöyle tamamladı: “Pırlantada moda, tekstildeki gibi hızlı değişmiyor. Tektaşlar, beş taşlar, tamturlar, suyolu bileklikler her zaman gözde olan takılar. Son dönemde tektaşlar kollarında da küçük pırlantaların olduğu modeller ile çok çeşitlendi. Yuvarlak dışında, oval, prenses gibi farklı kesimlerdeki pırlantalara ilgi başladı. Suyolu bileklikler çok tercih ediliyor. Suyolu kolyelere ilgi gittikçe artıyor.”

Bülteni paylaş
0 0