Basın Bültenleri
  • Hukuk Devi Andersen Global, MGC Legal Hukuk Bürosu... Hukuk Devi Andersen Global, MGC Legal Hukuk Bürosu... 06 Nis, 2021 09:59 Uluslararası Hukuk Devi Andersen Global, Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarından MGC Legal ile iş birliği anlaşması imzaladı. Böylece, MGC Legal Andersen’in yönetimindeki uluslararası hukuk birliğinin Türkiye’deki iş ortağı oldu.
  • Kendi Tozunu Kendisi Temizleyen Robot Süpürge Lyds... Kendi Tozunu Kendisi Temizleyen Robot Süpürge Lyds... 01 Nis, 2021 12:05 Toz toplama teknolojisinin ortaya çıkmasıyla birlikte, robot süpürgeler kendi kendini gerçekten yönetebilmeye başladı ve akıllı robot süpürgeler için yeni bir çağ başladı.
  • Sponsorluk Gelirlerinde 10 Milyar Dolar Kayıp Bekl... Sponsorluk Gelirlerinde 10 Milyar Dolar Kayıp Bekl... 01 Nis, 2021 09:59 Dönem itibarıyla sponsorluk desteklerinin daha da önem kazandığını vurgulayan HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “Ailemizin bir parçası haline gelen spor kulüplerimize ve sporcularımıza olan desteğimizi sürdürme konusunda kararlı ve istikrarlıyız.” dedi.
  • İşte karşınızda Akıllı Lydsto R1 toz alan robot sü... İşte karşınızda Akıllı Lydsto R1 toz alan robot sü... 24 Mar, 2021 09:07 Popülaritesinin artmasıyla, insanlar artık robot süpürgelere aşina oldu, ancak son yıllarda, robot süpürgelere bir işlev eklenerek geliştirildi: Otomatik toz toplama.
  • Covid-19 yabancı konut ihtiyacı doğurdu Covid-19 yabancı konut ihtiyacı doğurdu 23 Mar, 2021 13:11 Covid-19 sonrası pandemi döneminde uluslararası satılık konutlara talep arttı. Özellikle güneşin yoğun olduğu bölgelerdeki konutlara talep artarken, İspanya ve Türkiye gibi ülkeler yatırımcıların radarında yer alıyor.