Basın Bültenleri
  • Yeni nesil diş kaplamaları estetik kaygıları sona... Yeni nesil diş kaplamaları estetik kaygıları sona... 11 Ara, 2020 14:03 DentEuropa Dental Clinic’in uzman diş hekimlerinden Hatice Zeybek, diş estetiği alanda yaygın olarak kullanılan yeni nesil diş kaplamaları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Zeybek, yeni tekniklerle uygulanan diş kaplamalarının estetik kaygıları sona erdirdiğini söyledi.
  • Yiwu’nun resmi web sitesi tanıtıldı: Chinagoods.co... Yiwu’nun resmi web sitesi tanıtıldı: Chinagoods.co... 16 Kas, 2020 10:17 Çin’in “perakende pazarı” olarak bilinen Yiwu şehrinin resmi web sitesi Chinagoods, resmi olarak açıldı. İki milyon işletmeye hizmet veren Chinagoods, 75 bin online mağaza barındırıyor.​​​​​​​
  • 4. Kuşak ve Yol Gençlik Gelişim Kampı ve Eğitmen A... 4. Kuşak ve Yol Gençlik Gelişim Kampı ve Eğitmen A... 13 Kas, 2020 16:49 1 Ekim-24 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenlenen 4. Kuşak ve Yol Gençlik Gelişim Kampı ve Eğitmen Atölyesi; Çin Bilim ve Teknoloji Derneği (CAST), Çin Halk Cumhuriyeti Bilim ve Teknoloji Bakanlığı (MOST) ve Chongqing Halk Belediye İdari Teşkilatı sponsorluğunda ve IAP SEP, ECOSF ve NASAC'ın kararlı desteğiyle gerçekleştiriliyor.
  • Gayrimenkul ve emlak sektörü yeniden şekilleniyor Gayrimenkul ve emlak sektörü yeniden şekilleniyor 26 Eki, 2020 09:47 Gelişen teknolojiyle beraber Yapay zeka, Veri analitiği gibi teknolojik yenilikler birçok sektörü dönüştürürken, gayrimenkul sektörünü de yeniden şekillendiriyor.
  • Burun Estetiği Sonrası COVİD-19 Testi Yapılır mı? Burun Estetiği Sonrası COVİD-19 Testi Yapılır mı? 23 Eki, 2020 16:25 Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Hünkar Batıkhan, burun estetiği ameliyatının ardından burundan sürüntü yöntemiyle yapılan COVİD-19 testinin burun sağlığı açısından hiçbir sakıncası olmadığını açıkladı. Dr. Batıkhan, burun estetiği yaptıran hastaların telli yüz maskelerini nasıl takmaları gerektiğini anlattı.