Basın Bültenleri
  • KoroBİZ, Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel bir kon... KoroBİZ, Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel bir kon... 06 Haz, 2023 15:53 2022 yılında Türkiye Soroptimist Kulüpleri Federasyonu’nun (TSKF) Balat Kültür Evi’nde hayata geçirilen KoroBİZ, TimePR ve BMA Technology sponsorluğunda anlamlı bir konser verdi. Cumhuriyetin 100. Yılına armağan edilen ve ‘Ezgilerle Hikayemiz’ adını taşıyan konserde Anadolu coğrafyasında konuşulan dillerden oluşan şarkılar dinleyici ile buluştu.
  • Ozon Global: Yaz öncesi Türkiye'den en çok satın a... Ozon Global: Yaz öncesi Türkiye'den en çok satın a... 05 Haz, 2023 11:33 Yaz öncesi Türkiye'den en çok satın alınan ürünler güneş koruma ürünleri, kozmetik ürünler ve otomobil lastikleridir.
  • 5. yıl dönümündeki BingX'in kilometre taşları, zo... 5. yıl dönümündeki BingX'in kilometre taşları, zo... 26 May, 2023 15:11 Dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri olan BingX, 5. yıl dönümünü önemli bir kilometre taşı olarak görüyor ve kutluyor. BingX platformunun performansını yansıtmak, karşılaşılan zorlukları kabul etmek ve önünde uzanan heyecan verici geleceğin ana hatlarını çizmek istiyor.
  • BingX 5. Kuruluş Yıl Dönümünü 10 milyon USDT’lik ö... BingX 5. Kuruluş Yıl Dönümünü 10 milyon USDT’lik ö... 16 May, 2023 17:00 Dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri olan BingX, 5. yıl dönümünü BingX, platformunu destekleyen ve güvenen değerli kullanıcılarına şükranlarını sunarak kutluyor. BingX, toplam 10 Milyon USDT'lik ödül havuzuyla bir ay sürecek olan bir kutlamayı "Kullanıcıya Minnettarlık Ayı" olarak duyurdu.
  • Türk Öğrencilere Dijital Güç: CamScanner, Akademik... Türk Öğrencilere Dijital Güç: CamScanner, Akademik... 16 May, 2023 09:00 CamScanner, başlattığı bu girişimle, öğrenme ortamı veya hafifletici koşullar ne olursa olsun, öğrencilerin değişen eğitim ortamına uyum sağlamalarını ve başarılı olmalarını sağlamayı amaçlıyor.