Basın Bültenleri
  • Hytera’nın Türkiye'deki “Bas-Konuş” abone sayısı 1... Hytera’nın Türkiye'deki “Bas-Konuş” abone sayısı 1... 20 Eki, 2021 13:30 Profesyonel Mobil Telsiz (PMR) çözümlerinin dünyadaki lider üreticisi ve sağlayıcısı Hytera, Türkiye'deki Bas-Konuş (PoC) çözümünün abone sayısını artırdı. Bu çerçevede 2019 ikinci çeyrekteki lansmandan bu yana PoC abone sayısı, 10 bini geçti.
  • Alege’den Afro Trap Bir Merhaba: Suret… Alege’den Afro Trap Bir Merhaba: Suret… 15 Eki, 2021 10:39 Müziğe olan ilgisi zaman içinde kendi şarkılarını yapmaya doğru verilen Alege, Afro-Trap tınılı ilk teklisi “Suret” ile müzik dünyasına merhaba diyor! Sözü ve müziği Alege’ye ait olan teklinin düzenlemesi ise Berat Pala imzası taşıyor.
  • DOCOMO Digital, Razer'ı Vodafone Türkiye aboneleri... DOCOMO Digital, Razer'ı Vodafone Türkiye aboneleri... 12 Eki, 2021 09:00 Dünyanın oyun ve eğlence alanında en büyük bağımsız sanal kredi cüzdanı Razer Gold, mobil ticaretin öncü kuruluşu DOCOMO Digital'in de desteğiyle Vodafone Türkiye ile şimdi canlı yayında.
  • Gemak ve Endress+Hauser Türkiye iş birliğini geniş... Gemak ve Endress+Hauser Türkiye iş birliğini geniş... 08 Eki, 2021 16:11 Endress+Hauser Türkiye, “OEM Prime İş Ortağı” seçtiği Gemak Gıda Endüstri Makinaları ile ortak çözümler sunmaya devam edeceklerini duyurdu.
  • Evcil hayvan ürünleri, milyar dolarlık bir sektör Evcil hayvan ürünleri, milyar dolarlık bir sektör 01 Eki, 2021 09:27 Ülkemizde yaklaşık her 10 evden birinde evcil hayvan besleniyor. Adeta ailenin bir ferdi olarak görülen evcil hayvanlar için ürün ve hizmetler sürekli gelişerek dev bir pazar oluşturdu. Dünya genelinde yaklaşık 300 milyar doların üzerindeki pet ürünleri pazarında Türkiye’nin toplam hacmi 1 milyar dolar sınırına yaklaştı.