Türkiye’de 3D LED Holograma Yeni Bir Adım!
Basın Bülteni
27 Kas, 2023 12:52
Türkiye’de 3D LED Holograma Yeni Bir Adım!
Teknoloji dünyası her geçen gün gelişiyor ve tüm bu yenilikler bizi geleceğe doğru taşıyor. Hologram teknolojisi de bu inovasyonlardan biri ve geleceğin teknoloji dünyasında büyük bir potansiyele sahip.

Hologramlar, üç boyutlu bir nesnenin veya görüntünün kaydedilmesi ve ardından bu kaydın yeniden üretilmesi işlemine dayanır. Bu teknoloji, ışık interferansı ve optik ilkelere dayanır. Şimdilik bu teknolojiyi sadece Star Wars filmlerinde görüyoruz.

Hologram teknolojisi, holografik görüntüleme ile gelişti ve kullanıma sunuldu. Geleceğin teknoloji dünyasında büyük bir potansiyele sahip olan bu teknoloji, eğitimden sağlığa, sanattan endüstriye birçok alanda kullanılmaya başlandı. Günümüzde hologram teknolojilerine talep ise gün geçtikçe artmaktadır.

Hologram Teknolojisine Yazılım Firmaları Öncülük Ediyor

Birçok markanın da tercih etmeye başladığı ve son zamanlarda sık sık görmeye başladığımız hologram teknolojisine ulaşmak artık çok kolay. Günümüzde teknolojinin hızla geliştiği bu dönemde, pek çok şirket kendi alanında öncü olabilmek için yoğun bir rekabetin içerisinde yer alıyor. ‘Dijital Gen’ rakiplerinden sıyrılarak ‘’ülke genelinde hologram teknolojisiyle bilinen sınırlı firmalardan’’ biri haline geldi.

Dijital Gen, geleceğe “Merhaba de!” sloganıyla Türkiye’de 3D Led Hologram teknolojilerini ulaşılabilir kılıyor. Bu teknoloji sayesinde ürün ve hizmetlerinizi farklı bir boyuta taşıyın. Ürün, logo, yazı veya videolarınızı 3D Led Hologram ile sergileyebilir, kolay taşınabilir boyutu ve kutusu ile istediğiniz her yerde her zaman kullanabilirsiniz. Ayrıca Dijital Gen’in sağladığı “Easy Touch” kurulum modeli ile 3D Led Hologramınızı dakikalar içinde kurmanız mümkün.

Yıllık Kirala, Fiyatını Sabitle!

Uzun vadeli hologram kiralamasının birçok avantajı var;

Maliyet verimliliği sayesinde dövize endeksli ürün artış fiyatlarından etkilenmeme,

Satış sonrası işlemlerde ücretsiz destek ile sorunsuz bakım,

Esnek deneyimleme şansı,

Ölçeklenebilirlik ve uygulanabilirlik.

Yeni Teknolojilere Büyük Ücretler Ödemeyin!

Dijital Gen, sadece ürün satmakla kalmayıp aynı zamanda teknolojiye olan erişimi genişletme vizyonuyla da öne çıkıyor. Eğitim programları, seminerler ve etkinlikler düzenleyerek müşterilerin teknolojiyi daha iyi anlamalarına ve kullanmalarına yardımcı oluyor. Ayrıca, esnek ödeme seçenekleri ile gün geçtikçe popülerleşen bu teknolojiyi herkes için ulaşılabilir hale getirmeyi amaçlıyor.

Bülteni paylaş
0 0