Tüm Yatırım Fonları Tek Bir Ekranda
Basın Bülteni
02 Haz, 2022 10:30
Tüm Yatırım Fonları Tek Bir Ekranda
Kullanıcılarına dijital yatırım deneyimleri sunan ve yatırım fonlarına ilişkin tüm detayları tek bir ekranda bir araya getiren İyi Gelir Fon Platformu hizmetlerine başladı.

Türkiye'de finansal piyasaların yükselen yıldızı yatırım fonlarını tek bir platformda buluşturan ve fonları analiz imkanı sunan İyi Gelir'in yeni dijital platformu kullanıcılarıyla buluştu. Yatırım fonlarıyla ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı İyi Gelir Fon Platformu, yatırım yönetiminde sunduğu modern yöntemlerle yatırımcıların kararlarını çok daha etkin bir şekilde verebilmesine destek oluyor.

Kullanıcı dostu ara yüzüyle dikkat çeken İyi Gelir, yatırımcıların ya da finansal piyasalarla ilgilenen herkesin yatırım fonlarına ait bilgilere tek bir panelde ulaşmasını sağlıyor. 

Küresel bir trend haline gelen dijital yatırım dünyasını deneyimleme imkanı sunan İyi Gelir Fon Platformu’nda, yatırım fonlarının geçmiş performansları analiz edilebiliyor, kullanıcılar kendi portföyünü oluşturabiliyor ve takip edebiliyor. Ayrıca, yatırımcılar kendi risk profiline en uygun ve sürekli güncellenen model portföyleri anlık olarak görebiliyor.

Fon performanslarının yanı sıra yatırım fonları dünyasından sıcak gelişmeler ve son haberler, eğitici güncel içerikler ve videolar ile interaktif bir platform sunuyor.

Aracı kurumlardan fon alıp satabilirsiniz

İyi Gelir ile fon yatırımları hakkında bilgilere kolayca ulaşmanın yanı sıra aracı kurumlar ve bankalar üzerinden yatırım fonları alınıp satılabiliyor. Ayrıca mevcut fon yatırımları İyi Gelir Platformu ile online ve sürekli olarak takip edebiliyor ve piyasalarda hızlı aksiyon alınabiliyor.

İyi Gelir Platformu, kullanıcılarına ilk 30 gün ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Yatırım fonlarına ilgi rekor kırdı

Portföylerini çeşitlendirme arayışındaki yatırımcıların ilgisini her geçen gün daha fazla çekmeyi başaran yatırım fonları piyasası hızla büyümeye devam ediyor. Yatırım fonları piyasasındaki katılımcı ve portföy büyüklüğü sayısında son dönemde peş peşe gelen rekorlar da bu ilgiyi gözler önüne seriyor.

Yatırım fonları piyasası 2022 ilk 4 ay itibarıyla ulaştığı 3 milyon 223 bin 757 katılımcı sayısıyla bu alanda tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Benzer şekilde yatırım fonlarındaki toplam portföy büyüklüğü de 357 milyar 528 milyon lira ile rekor kırdı.
 

Bülteni paylaş
0 0
Etiketler