Tuğba Yurt: “Şarkı söylemekten bi haber insanlar göz önüne sokuluyor”
Basın Bülteni
13 Eki, 2017 07:00
Tuğba Yurt: “Şarkı söylemekten bi haber insanlar göz önüne sokuluyor”
“İnceden İnceden” adlı yeni teklisini müzik marketlere sunarak kariyerindeki yükselişine devam eden Tuğba Yurt CRI TÜRK’te Michael Kuyucu’nun hazırlayıp sunduğu “Müzik Borsası” adlı programa konuk oldu.

Müzik dünyasına yaklaşık üç buçuk yıldır başarılı işlere imza atan, ortaokuldan başlayan ve bugün yüksek lisans seviyesinde devam ettirdiği müzik eğitimini sektöre de yansıtarak kaliteli ve senfonik işlere imza atmak istediğini söyleyen Tuğba Yurt, müzik dünyasında ön plana getirilmeye çalışılan sahte sanatçılarla ilgili sitemde bulundu.

Şarkı Söylemekten Bi Haber İnsanlar Göz Önüne Sokuluyor

Michael Kuyucu’ya açıklamalarda bulunan Tuğba Yurt şarkı söylemeyi bilmeyen insanların göz önüne getirtilerek müzik sektörünün kirletildiğini savundu. Tuğba Yurt: “Çok daha farklı noktalarda olması gereken, çok daha iyi seslere sahip birçok insan varken; şarkı söylemekten bir haber insanların bu kadar göz önünde olmasını bazen anlamlandıramıyorum. Bunların bizim gözümüze zorla sokuluyormuş hissiyatı insanları rahatsız ediyor” dedi.

Çoğu Popçu Aylık veya Senelik

Tuğba Yurt, Michael Kuyucu’ya piyasadaki çoğu popçunun anlık olduğunu söylerken “Ben gerçekten yorumculuğuma çok inanıyorum ve kendimi çok çok daha farklı noktalarda görüyorum. Kendimle alakalı güvenim sonsuz. O yüzden de bu tarz adaletsizliklere bazen "Of ya!" dediğim oluyor. Zamanı gelince, doğru olan zaten kalıcı oluyor, ben onun için uğraşıyorum. O popüler olan, aylık belki senelik çıkan insanların bir zaman sonra zaten çok fazla tercih edilmediğini de görüyoruz. Umarım ben kalıcı olurum, umarım beni dinleyen belli bir kitle oluşur, yorumculuğumu takdir ederler. En önemlisi benim için o ve göz önüne çıkmak istediğim taraf da bu” dedi.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
G Medya

Adres : Rasimpaşa Mh. Bayramyeri Sk. Çağdaş İş Merkezi No: 19 Kat: 2/14 Kadıköy / İSTANBUL

Telefon : 0216 330 10 04

Web : http://www.gmedya.com

E Posta : bilgi@gmedya.com

İletişim Yetkilisi