TCL, Sonsuz Eğlence İçin Yeni C645 QLED TV'lerini tanıttı
Basın Bülteni
26 Haz, 2023 09:00
TCL, Sonsuz Eğlence İçin Yeni C645 QLED TV'lerini tanıttı
TCL, olağanüstü renk performansı ve sonsuz eğlence için yeni C645 QLED TV'lerini piyasaya sürüyor.

Dünyanın en çok tercih edilen iki TV markasından biri ve 98 inç TV markasında lider olan TCL Electronics (1070.HK), kısa süre önce, akıllı ve bağlantılı bir yaşam tarzının parçası olarak HDR filmlerin, spor karşılaşmalarının ve oyunların keyfini çıkarmak için yüksek kaliteli, etkileşimli ev eğlencesi isteyenler için mükemmel bir değer olan yeni TCL 4K QLED TV C645'i satışa sundu. C645 artık yakınınızdaki önde gelen satıcılarda çeşitli ekran boyutlarında mevcuttur.

Güçlü Görsel İyileştirme ile Olağanüstü Renk Performansı

En son Quantum Dot Teknolojisi sayesinde TCL C645, bir milyardan fazla renk ve tondan (sinema kameralarının yakalayabildiği tüm renkler) oluşan gerçek sinematik renkler sunar. Güneşin odaya vurduğu yaz ortasında bile kullanıcıların canlı renklere sahip net resimler görebildikleri keyifli bir parlaklık seviyesi sunar.

Ayrıca C645, harika kontrast, canlı ve doğru renklerin yanı sıra gölge ve en ince ayrıntıları sunan üstün bir Yüksek Dinamik Aralık (HDR) deneyimi için HDR10+ ile donatılmıştır.

Çeşitli görsel özelliklerle birleştirildiğinde, QLED TV en iyi performansını elde edebilir.

Dolby Vision ile C645, sanki evde değil de bir tiyatrodaymış gibi daha fazla sayıda renk göstererek, kontrastı artırarak ve parlaklık düzeylerini yükselterek Dolby'ye özel içeriklerin gösterimini geliştirir.

Görüntü kalitesini tamamlamak için yüksek kaliteli hoparlörlere sahip kullanıcılar, sürükleyici Dolby Atmos ses kalitesinin keyfini çıkarabilir veya nefes kesen gerçekçilikle her yerde hareket eden bir sesin keyfini çıkarmak için TCL soundbar ses sistemini deneyimleyebilir.

Bu iyileştirmeleri çalıştıran motor ise olağanüstü kontrast, kristal netliği, canlı renkler, ipeksi pürüzsüz hareketler ve çoklu HDR desteği dahil olmak üzere çığır açan 5 Ai-Resim Kalitesi optimizasyon algoritmasına sahip AiPQ Engine 3.0, kararlı ve yüksek kaliteli 4K çözünürlükle C645 işlem içeriklerini mümkün kılıyor. Bununla birlikte Game Accelerator teknolojisi, 120 Hz'e varan yenileme hızıyla size daha akıcı bir oyun deneyimi sunar.

Oyuncular için bile Sonsuz Eğlence

TCL C645'in gelişmiş hareket iyileştirme algoritması olan MEMC, kullanıcılar spor müsabakaları, yüksek tempolu filmler ya da video oyunları izlerken, hareketli görüntü bulanıklığını azaltmaya ve hareket izlerini minimumda tutmaya yardımcı olmak için en üst düzeye çıkar.

TV'de en iyi 4K HDR görüntü kalitesini elde etmenin birçok yolu vardır: HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR Dolby Vision. Bu TCL TV hepsini destekliyor! Çoklu HDR Formatı ile yeni TCL C645, TV'de en iyi 4K HDR görüntü kalitesini sunar ve kullanıcılar akış hizmetlerinde ne izlerlerse izlesinler Dolby Vision içeriklerinde her zaman en iyi formatı destekler.

C645 aynı zamanda optimize edilmiş bir oyun deneyimi sunan pürüzsüz ve hızlı yanıt veren bir ekrandır: HDMI 2.1 ve ALLM ile oyuncular otomatik olarak en düşük gecikmeyi ve en iyi görüntü ayarlarını deneyimleyecek. C645'te 120Hz Oyun hızlandırıcı, benzersiz algoritmalar ve TCL teknolojisi ile elde edilir.

Google TV ile birlikte gelen bu yeni TCL QLED 4K TV, kullanıcıların akış hizmetlerinde birleştirilmiş sonsuz içerik seçeneklerine (filmler, şovlar, TV ve daha fazlası) sahip olacağı anlamına geliyor. Kullanıcılar ayrıca izledikleri ve ilgilerini çekenlere dayalı önerilerle yeni filmler ve diziler keşfedecekler.

Hatta doğrudan telefonlarından İzleme Listelerine ekleme yapabilirler, böylece önerileri her zaman güncel kalır. Bu yeni seri ayrıca, kullanıcıların hayatını daha akıllı ve kolay hale getirmek için yerleşik Google Asistan ile birleştirilmiş gelişmiş ve entegre Eller Serbest ses kontrolü ile donatılmıştır.

Son olarak, herhangi bir iç mekana kolayca entegre olması için TCL C645'in zarif çerçevesiz lüks tasarımı, bir TCL ses çubuğu yerleştirmeye ya da bu büyük ekran TV'yi evdeki herhangi bir küçük yüzeye sığdırmayı mümkün kılan ayarlanabilir çift konumlu bir ayakla birlikte gelir.

TCL Electronics Hakkında

TCL Electronics (1070.HK), hızla büyüyen bir tüketici elektroniği şirketi ve küresel TV endüstrisinde lider bir oyuncudur. 1981 yılında kurulan şirket, şu anda dünya çapında 160'tan fazla pazarda faaliyet göstermektedir. TCL, TV'ler, ses ve akıllı ev aletleri gibi tüketici elektroniği ürünlerinin araştırma, geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmıştır.

Bülteni paylaş
0 0