TCL Dubai, 2023 International Business Awards’ta Yılın Elektronik Şirketi Ödülünü Kazandı
Basın Bülteni
25 Ağu, 2023 17:00
TCL Dubai, 2023 International Business Awards’ta Yılın Elektronik Şirketi Ödülünü Kazandı
TCL Dubai, 20. International Business Awards’ta Büyük Elektronik Şirketi dalında Altın, Yılın Kadını dalında Gümüş ve Ürün İnovasyonunda Başarı dalında Bronz ödül kazandı.

Dünyanın en iyi iki TV markasından biri ve en iyi 98 inç TV markası olan TCL, 20. International Business Awards’ta Yılın Büyük Elektronik Şirketi dalında ünlü Altın Stevie Ödülünü kazandı. Ayrıca, TCL MEA Genel Müdürü Bayan Sunny Yang, Yılın Kadını dalında Gümüş Stevie Ödülü'ne layık görüldü ve şirketin C-Serisi Televizyonları, Ürün Yeniliğinde Başarı dalında Bronz Stevie Ödülü'nü kazandı.

Stevie Ödülü kazananları, dünya çapında 230'dan fazla yöneticinin değerlendirmelerini içeren titiz bir değerlendirme süreciyle seçildi. Bu saygın panel, her büyüklükteki kuruluştan gelen 3.700'ün üzerinde adaylığı, başarılarına, katkılarına ve çeşitli kategorilerdeki etkilerine göre değerlendirdi.

Başarı hakkında yorum yapan Sunny Yang şunları söyledi: "Prestijli International Business Awards tarafından tanınmak bir onur ve ayrıcalıktır. TCL olarak kendimizi yenilikçi teknolojimizle insanların yaşamlarını ve deneyimlerini iyileştirmeye adadık. Bu takdir, insanlara hayatlarında mükemmelliğin peşinde koşmaları için ilham vermek ve onları güçlendirmek yönündeki TCL'deki yol gösterici felsefemizin bir onayıdır."

"Bu galibiyet, sıkı çalışması ve azmi ile bu başarıları mümkün kılan tüm TCL ailesinin sıkı çalışmasına, tutkusuna ve yaratıcılığına ithaf edilmiştir. Bu, TCL'in büyüklüğe ilham verme vaadinin ve kararlılığının gücünün bir kanıtıdır ve biz, TCL'deki son derece yetenekli ekibimizin yardımıyla çıtayı yükseltmeye devam edeceğiz" diye ekledi.

Yılın Büyük Elektronik Şirketi Altın Stevie Ödülü, TCL'nin sektörde sınırları zorlamaya ve yeni standartlar belirlemeye olan bağlılığının bir kanıtıdır. Bu ödül, şirketin elektronik sektörüne yaptığı olağanüstü katkıları ödüllendiriyor ve yüksek kaliteli ürünler ve benzersiz müşteri deneyimleri sunma konusundaki aralıksız arayışını yansıtıyor.

International Business Awards, şirketin genel zaferinin yanı sıra TCL'deki olağanüstü kişilere de ışık tuttu. TCL MEA Genel Müdürü Sunny Yang, Yılın Kadını dalında Gümüş Stevie Ödülü'ne layık görüldü. Bu tanınma, onun olağanüstü liderliğini, vizyonunu ve kuruluşun başarısına olan katkısını ve ayrıca iş dünyasındaki kadınlara rol model olarak gösterdiği etkiyi vurgulamaktadır.

Ayrıca, TCL'nin yenilikçiliğe ve çığır açan ürünlere olan bağlılığı, Ürün Yeniliğinde Başarı için Bronz Stevie Ödülü ile onaylandı. Şirketin en son teknolojiyi kullanıcı odaklı tasarımla birleştirme konusundaki kararlılığının en iyi örneği olan C Serisi Televizyonlar, bu ödülü alarak TCL'nin inovasyonda sektör lideri konumunu sağlamlaştırdı.

TCL'nin 2023 International Business Awards’taki başarısı, şirketin mükemmelliğe, yeniliğe ve müşterilerine olağanüstü değer sunmaya olan sarsılmaz bağlılığının altını çiziyor. Elektronik sektöründe küresel bir lider olarak TCL, teknoloji ortamını yeniden şekillendirmeye ve dünya çapında bireylerin yaşamlarını iyileştirmeye devam etmeye hazırlanıyor.

International Business Awards, dünyanın önde gelen iş ödülleri programıdır. Dünya çapındaki tüm bireyler ve kuruluşlar (kamu ve özel, kâr amaçlı ve kâr amacı gütmeyen, büyük ve küçük) aday gösterme hakkına sahiptir. 2023 IBA'ları 61 ülke ve bölgedeki kuruluşlardan katılım aldı.

Kazananlar, 13 Ekim 2023 Cuma günü İtalya'nın Roma kentindeki Cavalieri Waldorf Astoria Hotel'de düzenlenecek gala ziyafeti sırasında kutlanacak.

International Business Awards ile ilgili ayrıntılara ve Stevie Ödülü kazananların listesine www.StevieAwards.com/IBA adresinden ulaşabilirsiniz.

Bülteni paylaş
0 0