Oracle Red Bull Racing, Bybit’in de Takımda Görev Almasıyla Birlikte Üst Düzeye Çıkıyor
Basın Bülteni
16 Şub, 2022 14:41
Oracle Red Bull Racing, Bybit’in de Takımda Görev Almasıyla Birlikte Üst Düzeye Çıkıyor
Oracle Red Bull Racing, dijital ekonominin gücünü Takım’a getirecek olan önde gelen kripto borsası Bybit ile çok yıllı bir sözleşme yaparak ortaklıklarını duyurdu. Bybit, bu ortaklık ile Ana Takım Ortağı görevini üstlenecek.

2018 yılının Mart ayında kurulan kripto para borsası Bybit, yıllar içinde katlanarak büyüdü ve şu an dünya genelinde altı milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı var. Bu yeni anlaşma ile Bybit, Red Bull Racing’in özel Kripto Para Borsası Ortağı olarak da görev alacak.

Bu iş birliği ile Oracle Red Bull Racing’in misyonu olan fan/taraftar katılımı da artacak çünkü Bybit burada devreye girip Fan Token Çıkarma Ortağı ve Teknoloji Geliştirme Ortağı görevini üstleniyor. Kripto para borsası Bybit, Takım’ı yalnızca büyüyen dijital varlık koleksiyonlarını dağıtarak değil aynı zamanda Bybit ve Oracle Red Bull Racing birlikte STEM ile ilgili meslekleri destekleyecek ve yeni bireyleri kodlama eğitimleri ile bir araya getirecek. Bybit’in sahip olduğu asıl dünya görüşü Üst Düzey yenilikleri, yetenekleri ve teknoloji gelişimlerini desteklemek. Bu görüş, Takım Milton Keynes’de Red Bull Teknoloji Kampüsü’nü geliştirip büyütürken Oracle Red Bull Racing’in asıl arzusu ile örtüşüyor.

Ortaklık ücreti, hem nakit olarak hem de BitDAO’nun yönetişim tokeni BIT cinsinden ödenecek.  BitDAO, dünyanın en büyük merkeziyetsiz otonom organizasyonlarından (DAO) biridir. Merkeziyetsiz ekonomonin kurucularını destekler, BIT token sahiplerine insanların birlikte çalışması, etkileşimde bulunması ve işlem yapabilmesi için tamamen yeni yollar sunan teknolojileri teşvik etmek için tekliflerde oy verme hakkı tanır.

Oracle Red Bull Racing Takımının Patronu ve CEO’su olan Christian Horner şöyle dedi: “Bybit’i aramızda görmekten dolayı çok memnunuz. İleri düzey ve muhtemelen oyunun kurallarını değiştirecek yeni bir araç felsefesinin pistte yer almasıyla birlikte 2022’de yeni nesil bir F1 yarışmasına girerken Ana Takım Ortağımız da teknolojinin en önde gelenlerinden biri konumunda yer alıyor. Bybit, teknoloji alanında yeniliğin ön sıralarında yer alma, rekabetçi bir tempo oluşturma ve statükoyu alt üst etme tutkumuzu Takımımız ile paylaşıyor. Bybit’in dijital yenilikler yoluyla F1’de fan/taraftar deneyimini canlandırma taahhüdü ile güçlerimizi birleştirdik. Bu Takım için de önemli bir misyon ve Bybit’in yardımı sayesinde dünyanın her yerindeki fanlar/taraftar ile daha kapsamlı, değerli ve derin bir bağ kuracağız.”

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou ise şunları söyledi:    Oracle Red Bull Racing’in durmak bilmeyen tutkusu ve gözü pek dayanıklılığı bize ilham veriyor. Takım, oyun düzenini dijital varlıklar nasıl küresel finans sistemini değiştirdiyse o şekilde değiştirdi. Genç bir borsa olarak Red Bull Oracle Racing ile değerlerimizin tam merkezinde bağlantı kuruyoruz: yılın/yaşın kaç olduğu hiç fark etmez, hiyerarşi önemsizdir ve miras birine başkalarından geçen şey değildir, aksine o kişinin yapmayı başardığı şeydir. Boğa ya da ayı fark etmeksizin herkes dijital ekonomi çağının şafağında finansal özgürlüğünün idaresini kendi eline alma fırsatına sahip. Bybit olarak tam kafa dengimizi bulduk. Kriptoda hizmet hiç aksamıyor ve durmadan devam ediyor. Hız, sağlamlık ve güvenilirlik arasındaki mükemmel uyum ise kullanıcılarımızın bizim platformumuzda aradığı her şey. Şasiyi, motoru ve ustalığı mükemmelleştirmek için hiç durmak bilmeyen bir çalışma, yarışan sürücülerin aralıksız şekilde dikkatlerini koruma uğraşları ve yakıtı adrenalin olan bir oyunda güçlü bir şekilde odaklanmaları ile pistte tarihi anlara şahit olmak mümkün oldu.

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik ve staking ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Red Bull Racing dışında Bybit; NAVI, Alliance, Astralis ve Virtus.pro gibi e-spor takımlarının ve Arjantin Futbol Federasyonu, Alman futbol kulübü Borussia Dortmund ve Japon futbol kulübü Avispa Fukuoka’nın sponsorluğunu yapıyor.

Bülteni paylaş
0 0