Novawood'a Avrupa'dan 2 prestijli ödül
Basın Bülteni
10 Kas, 2016 09:43
Novawood'a Avrupa'dan 2 prestijli ödül
Ahşap sektörünün yenilikçi firması Novawood, mimari ve gayrimenkul projelerinin yarıştığı European Property Awards’ta (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) iki ödül aldı.

Dünyada 13 lisanslı Thermowood üreticisinden biri olan ve 54 ülkeye ihracat yapan Novawood, Londra‘daki ödül töreninde uluslararası başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Türkiye’nin ilk ve en büyük thermowood üreticisi Novawood, Kısıklı’daki showroom’u ile katıldığı yarışmada, Retail Architecture “Yapı Mimarisi” ve Retail Interior “Mekan İç Mimarisi ” kategorilerinde iki ödüle layık görüldü.

2 ödül kazanmak gurur verici

Avrupa’nın sektördeki en prestijli ödüllerine layık görülmelerini değerlendiren Novawood Genel Müdürü Yakup Kayataş, “Müşterilerimizin yaşam alanları için ürün üreten bir firma olarak, bizim için de bir yaşam alanına dönüşen showroom’umuz ile European Property Awards’ta iki ödül kazanmak çok gurur verici. Burada satış alanından ziyade, uyguladığımız akustik çözümlerle aynı anda üç toplantı gerçekleştirebiliyoruz. Günümüzün önemli bir bölümünü geçirdiğimiz bir alanda müşterilerimizin yanı sıra iş ortaklarımızı da ağırlıyoruz. Showroom’umuzun en üst seviyede ödüllendirilmesi, gösterdiğimiz özenin karşılık bulması adına bizleri çok mutlu etti.” ifadelerini kullandı.

Novawood, Kısıklı'daki genel merkezindeki Studio Vertebra tarafından tasarlanan alanı geçtiğimiz yıl içinde kullanıma açmıştı.

Bülteni paylaş
0 0