Murat Kekilli, Mustafa Ceceli'ye sahip çıktı
Basın Bülteni
01 Haz, 2017 07:00
Murat Kekilli, Mustafa Ceceli'ye sahip çıktı
Kısa bir süre önce dünyanın en popüler yorumcularından Rumen İnna’nın “Türkiye’de en çok sevdiğim şarkı Bu Akşam Ölürüm” açıklaması ile son dönemlerin en çok konuşulan yorumcularından biri olan Murat Kekilli CRI Türk’de Michael Kuyucu’ya çok özel açıklamalarda bulundu.

Şarkılarının Rusya başta olmak üzere dünyanın pek çok yerinde dinlendiğini söyleyen Murat Kekilli, “özellikle Rusya’da şarkım çok tanınıyor, seviliyor, beni tanımıyorlar ama ‘Bu Akşam Ölürüm’ şarkımı çok iyi biliyorlar” dedi. Kekilli 1999 yılında hit olan “Bu Akşam Ölürüm” şarkısının popüler olduğu dönemlerde eleştirilerle adeta linç edildiğini söylerken “ O dönem memleketin bir sürü sorunu vardı, sanki ekonomik, siyasi ve diğer toplumsal sorunlar bitmişti de bana saldırmışlardı. O dönem çok yıprandım, çok üzüldüm. Ama yıllar geçmesine rağmen bende şarkımda ayakta kalmayı başardık” dedi. Murat Kekilli Michael Jackson ve Whitney Houston ‘un vokali ile düetler yapacağını söyledi.  Murat Kekilli 15 Temmuz Kalkışması ve son günlerde yeni kız arkadaşı ile gündeme bomba gibi düşen Mustafa Ceceli hakkında çok ilginç açıklamalarda bulundu.

Mustafa Ceceli’ye Sahip Çıktı

Murat Kekilli, Michael Kuyucu’ya yaptığı boşandıktan beş gün sonra yen yeni kız arkadaşı görüntülenen ve toplum tarafından sosyal medyada ağır eleştirilere maruz kalan Mustafa Ceceli ile ilgili ilginç bir yorumda bulundu. İnsanların üzerlerine gidilmesine karşı olduğunu söyleyen Murat Kekilli “hangimiz günahsızız” diyerek şöyle konuştu: “Bu konu hakkında şöyle bir örnek vermek istiyorum. Hz. İsa, bir gün taşlanarak öldürülecek, o sırada bir adamı görmüş ve demiş ki, "İlk taşı aranızda hiç günah işlemeyeniniz varsa o atsın. Buyurun taşlayın şimdi’ demiş. Olay bu yani. Hata yapabiliriz. Hepimiz hata yapabiliriz. Üzülmüyor mudur Mustafa sizce? Üzülüyordur. Bu duruma Mustafa da üzülüyordur.” diyerek Mustafa Ceceli’yi eleştirenlere göndermede bulundu.

“15 Temmuz Gecesi Dışarı Çıktım Diye Küfür Yedim”

Murat Kekilli, CRI TÜRK’te Michael Kuyucu’ya 15 Temmuz Akşamı yaşanan kalkışmaya karşı ilk tepkiyi kendisinin verdiğini ve bunun için çevresinden çok ciddi tepkiler aldığını söyledi. Murat Kekilli: “15 Temmuz'da dışarı ilk çıkanlardan birisiydim; ama en çok küfür yiyen de benim. Dışarı çıktım diye çok küfür yedim. "Yalaka, git evine otur, sana mı kaldı" dediler. Saat 02:00'ye kadar küfür yedim. Saat 02:00'den sonra ne olduysa birden küfürler durdu. Yazdığım o tweet duruyor. İlk atılan tweetlerden birisidir. Vatan, millet gidiyor elden diye sokağa çıkan arkadaşlarım beni çağırdığında hiç durmadım, yürüyün çıkın dedim. İnsanları akaryakıt istasyonlarında, ATM'lerde kuyrukta görünce çok şaşırdım, yazıklar olsun dedim.” dedi.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
G Medya

Adres : Rasimpaşa Mh. Bayramyeri Sk. Çağdaş İş Merkezi No: 19 Kat: 2/14 Kadıköy / İSTANBUL

Telefon : 0216 330 10 04

Web : http://www.gmedya.com

E Posta : bilgi@gmedya.com

İletişim Yetkilisi