Makdis Pırlanta’dan evlilik tekliflerine özel pırlanta yüzükler
Basın Bülteni
03 Ağu, 2022 14:03
Makdis Pırlanta’dan evlilik tekliflerine özel pırlanta yüzükler
Makdis Pırlanta, özgün tasarım pırlanta tektaş ve pırlanta baget yüzüklerle evlilik teklifi yapmak isteyenlerin ilk olarak tercih ettiği marka haline geldi.

Makdis Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Dede, “Ömür boyu birlikte olmak isteyen çiftlere eşlik ediyoruz. Göz alıcı parlaklığa sahip pırlanta tektaş ve pırlanta baget yüzükler ile çiftlerin en özel anlarına ışıltı katıyoruz ve narin parmakları taçlandırıyoruz.” dedi.

Makdis Pırlanta, 2007 yılında bir mıhlama atölyesi olarak İstanbul’da kuruldu. Kapalıçarşı mücevher geleneğini dünya trendleri ile harmanlayan Makdis, alanında uzman bir ekibi ile müşterilerine özgün pırlanta tasarımları sunuyor. Makdis Pırlanta, “Pırlantanın Uzmanı” sloganı ile yenilikçi bir yapıda hizmet veriyor.

“Evlilik teklifine ayrıcalık katıyoruz”

Evlilik tekliflerine özel geliştirdikleri pırlanta modelleri ile müşterilerinin beklentilerini en düzeyde karşılamaya odaklandıklarını söyleyen Dede, “Pırlantanın ışıltılı bir hikayesi var. Biz de bu hikayeden yola çıktık. Ömür boyu birlikte olmak isteyen çiftlere eşlik ediyoruz. Göz alıcı parlaklığa sahip pırlanta tektaş ve pırlanta baget yüzükler ile çiftlerin en özel anlarına ışıltı katıyoruz ve narin parmakları taçlandırıyoruz.” diye konuştu.

Dede, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sevgi ve bağlılığın sembolü olan pırlanta tektaş ve pırlanta baget yüzükler, evlilik tekliflerinde en çok tercih edilen mücevherdir. Makdis olarak, birbirini seven insanların ömür boyu birlikte olmak için attıkları ilk adımda yanlarında oluyoruz. Evlilik teklifi için seçilen pırlanta yüzük ile o özel ana ayrıcalık katıyoruz.”
Kadınların vazgeçilmezi pırlanta tektaş yüzükler dışında evlilik tekliflerinde, pırlanta baget yüzük modellerinin de tercih edildiğine dikkat çeken Yahya Dede, “Pırlanta baget yüzük modelleri, klasik yuvarlak kesim pırlantadan farklı bir çekiciliğe sahiptir. Kadınların özellikle evlilik tekliflerinde takmak istedikleri yüzükler arasında yer alıyor. Zarafetleri, şıklıkları ve modern görünümü ile tercih ediliyor. Kare ya da dikdörtgen şekillerde olan baget kesim pırlantalar, evlilik teklifleri için şık ve sofistike bir görünüm sağlıyor.” sözlerini kaydetti.

Pırlantalar, usta zanaatkârların elinde aşkla işleniyor!

Makdis Pırlanta, göz alıcı tasarımları ve kaliteli ürün portföyü ile 15 yıldır kadınların gönlünü fethediyor. Evlilik teklifi yüzüklerinin vazgeçilmez markası haline gelen Makdis, evlilik tekliflerini ölümsüz kılacak çok sayıda alternatif pırlanta modeli sunuyor. Pırlantalar, usta zanaatkârların elinde aşkla işleniyor! Marka, ayrıca, hem tasarım hem değer hem de her bütçeye uygun fiyatlarla evlilik teklifi etmeye hazırlananların memnuniyetine odaklanıyor.
 

Bülteni paylaş
0 0