Laboratuvar hizmetlerine ulaşmak kolaylaşıyor
Basın Bülteni
03 Nis, 2017 10:36
Laboratuvar hizmetlerine ulaşmak kolaylaşıyor
Birçok klasik iş modelinin internete taşındığı günümüzde laboratuvar hizmetleri de artık internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde verilebiliyor.

İhtiyaç duyulan tüm laboratuvar analizlerini bir araya toplayan online laboratuvar hizmetleri sayesinde klasik laboratuvarcılık kapsamında ihtiyaç duyulan tüm işlemleri internet üzerinden daha hızlı ve güvenli almak mümkün olabiliyor.

İnternetin ilk dijital laboratuvarı olma özelliği taşıyan analizmarketi.com, 9'dan fazla laboratuvarcılık kategorisinde binlerce analizle, onlarca farklı sektöre B2B laboratuvarcılık hizmeti vererek klasik yöntemde günler hatta haftalar süren laboratuvar analizi sürecini hızlı ve güvenli bir şekilde internet üzerinden sunuyor.

Gıda analizleri, kozmetik ve endüstriyel ürün analizleri, su ve çevre analizleri, tıbbi analizler, veteriner ve hayvan sağlığı analizleri, biyosidal ürün analizleri, işçi sağlığı ve iş güvenliği analizleri gibi uygulaması ve raporlaması farklı uzmanlık gerektiren birçok kategoriden binlerce laboratuvar analizi, tüm bilgileriyle analizmarketi.com'da bir arada bulunuyor.

Sistem üzerinden yaptırılan tüm laboratuvar analizleri TÜRKAK'tan akredite olan yetkili laboratuvarlar tarafından gerçekleştiriliyor ve hem yazılı hem de dijital olarak raporlanıyor. Dijital laboratuvar analizmarketi.com, bu işlemleri uygun fiyat, esnek ödeme seçenekleri, güvenli ödeme altyapısıyla sunuyor. Türkiye’nin her yerinden ücretsiz adresten numune alma, tüm süreç boyunca anlık canlı destek ve uzman laboratuvarlardan hızlı ve güvenilir raporlama garantisiyle laboratuvar analizlerini ulaşılabilir kılıyor.

Bülteni paylaş
0 0