Kadınlar için yepyeni bir marka doğdu: Just Like You
Basın Bülteni
22 May, 2017 12:51
Kadınlar için yepyeni bir marka doğdu: Just Like You
2017 İlkbahar-Yaz sezonunda ilk koleksiyonunu kadınların beğenisine sunan Just Like You, “Bu Tam Sensin” mottosuyla yola çıkıyor ve kadınların kendileri gibi olmasını, sadece trend olanı değil, aynı zamanda sevdikleri ve içinde kendilerini iyi hissettikleri ürünleri giymelerini savunuyor.

Uzun yıllardır tekstil dünyasında başarılı işlere imza atmış 2 işkadınının bilgi birikimi ve zevklerinin eseri olarak doğan Just Like You; şehirli, aktif, enerjik kadınların hayatlarının her anında kendilerini rahat ve şık hissedecekleri özgün modelleri ve kullanılan kumaşların albenisi ile; bir süredir sıradanlaşan moda dünyasında kalite ve rahatlığı bir arada sunan en yeni marka olarak dikkat çekiyor.

Canlı renkler ve çarpıcı desenlerle yaratılan koleksiyondaki tulumlar, midi ve maksi boy dökümlü elbiseler, bol paça, dar kesim ve culette pantolonlar, özgün kalıp gömlekler, etekler ve bluzlar; hem rahatlığı hem de şıklığı günden geceye taşıyabilecek bir yaklaşımla tasarlandı. Zamansız silüetlerle dolu koleksiyonun en iddialı ve çarpıcı noktası ise; yumuşak dokulu, nefes alan, ağırlıklı olarak doğal elyaftan kaliteli kumaşları ve rahat kalıpları.

Kadınların; her biri özenle dikilmiş anahtar parçalarla zorlanmadan kendi tarzını yaratabileceği, tene değen doğal kumaşlarıyla içinde kendilerini iyi hissedeceği tasarımları ve ulaşılabilir fiyat politikası ile Just Like You, moda dünyasının yerli marka gururu olmaya aday.

***  Just Like You ürünlerine; Türkiye’nin her yerine hizmet veren www.jly.com.tr adresinin yanı sıra Ankara’da S9 Butique, Adana’da Gardrop Kedisi, Bursa’da Güzel Bir Gün ve Antalya’da Berrin Şentay Butik’den ulaşabilirsiniz.

*** www.jly.com.tr’de modaseverleri sürprizler bekliyor! Siteye üye olan herkese %10 indirim hediye! Kupon kodu üyelik maili ile e-posta adresine gönderiliyor.

 

Ayrıntılı bilgi, moda çekimleri, ürün ve röportaj talepleri için:

Özlem Gökbel

Marka Yönetimi ve İletişim Danışmanlığı

ozlemgokbel@gmail.com  // 0555 707 19 89

Bülteni paylaş
0 0