JWA Dubai, girişler için açılış çağrısını başlattı
Basın Bülteni
16 Ağu, 2021 15:54
JWA Dubai, girişler için açılış çağrısını başlattı
HONG KONG (ÖİB) – Uluslararası mücevher ve değerli taş endüstrisi için prestijli ve saygın bir etkinlik olan Mücevher Dünyası Ödülleri (The Jewellery World Awards), Orta Doğu'da ticaretin artan önemini kabul eden bölgesel baskısı olan JWA Dubai'yi başlatıyor.

Ödül töreni, dünyanın en büyük B2B mücevher fuarları organizatörü Informa Markets Jewellery ve Italian Exhibition Group SpA (IEG) tarafından ortak bir premium sergi olan JGT Dubai'nin (Jewellery Gem Technology Dubai) bir parçası olacak.

JWA Dubai, bu bölgede yapılan olağanüstü başarıları ve katkıları takdir edecek ve onurlandıracaktır. Şu andan itibaren 21 Ekim 2021 Perşembe gününe kadar dört kategorinin üçünde giriş başvuruları kabul ediliyor.

2021 JWA Dubai kategoriler:
1. Yılın Markası – Perakende
2. Yılın En Başarılı Girişimi
3. Yılın Genç Girişimcisi (40 yaş ve altı)
4. Ömür boyu Başarı Ödülü (Aday gösterilmesi durumunda)

Informa Markets Jewellery Mücevher Dünyası Ödülleri Başkanı ve Kurucusu Letitia Chow, açıklamasında şu ifadeleri paylaştı; “Orta Doğu'daki değerli taş ve mücevher topluluğunun başarılarını ve katkılarını belirlemek, takdir etmek ve kutlamak için JWA Dubai'yi başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Küresel endüstride önemli bir rol oynayan bu yüksek performanslı bölgede çok fazla büyüme ve gelişme potansiyeli görüyor, dünyanın bu bölgesindeki girişimcilerden ve işletmelerden girişler almayı dört gözle bekliyoruz.”

Katılım isteklerini göndermek ve değerlendirme kriterlerini incelemek için ilgili taraflar https://www.jwadubai.com/ adresinde kayıt yaptırabilirler.

Saygın bir değerli taş ve mücevher uzmanı olan Nirupa Bhatt da baş yargıçlardan biri olarak seçildi. Gemological Institute of America (GIA) Hindistan'da Danışman olmadan önce, 2008'den 2020'ye kadar GIA Hindistan ve Orta Doğu'nun Genel Müdürü olarak görev yaptı ve organizasyonu Hindistan, Orta Doğu ve Türkiye'de 60'tan fazla yere tanıttı. 

Aynı zamanda bir İş Başarısı Koçu ve Liderlik Çemberi Uygulayıcısı olan Bhatt, “Orta Doğu, yerel ve uluslararası tüketicilere hitap eden çok benzersiz ve ilginç bir bölge. Bu seçkin işletmelerin çabalarını ve bölgenin büyüyen pazar payını takdir ederek JWA Dubai'yi başlattıkları için JWA ekibine övgülerimi sunuyorum.” dedi.

Resmi Ortağı Dubai Multi Commodities Center (DMCC - Dubai Çoklu Emtia Merkezi) tarafından desteklenen JWA Dubai’nin ilk baskısı, 21 Şubat 2022 Salı günü JGT Dubai'de (Jewellery Gem Technology Dubai) merakla beklenen bir gala yemeği ile son bulacak.

Bülteni paylaş
0 0