Gül ve lavantanın başkenti Isparta’dan turizm atağı
Basın Bülteni
11 Tem, 2019 14:13
Gül ve lavantanın başkenti Isparta’dan turizm atağı
TOURMAG Turizm Dergisi yayınlanan yeni sayısını Isparta’ya ayırdı.

Bugüne kadar gül ve lavanta ile gündeme gelen Isparta’nın şimdilerde sahip olduğu farklı turizm değerleri ile kapak konusu yapıldığı dergi sayfalarında hayli ilginç haberler de yer almakta. 

SAFFET EMRE TONGUÇ YAZDI

Hürriyet Seyahat Yazarı ve NTV Ayrıcalıklı Rotalar Programı Yapımcısı Saffet Emre Tonguç’un TOURMAG Turizm Dergisi için kaleme aldığı Isparta yazısı, İngilizce ve Türkçe olarak yayınlandı. Dergi yönetimi toplamda 24 sayfa olarak yer alan Isparta incelemesinde Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdullah Madenci ve Ispartalıların görüşlerine de yer verdi.

TÜRKİYE’NİN YEDİ BÖLGESİNDEN TURİZM HABERLERİ

TOURMAG Turizm Dergisi sayfaları öylesine dolu ki, Türkiye’nin yedi bölgesinden ilginç bulacağınız turizm haberlerinin yanında Antalya, Bodrum ve Kapadokya bölgelerinden turizm haberleri de dergi sayfalarında İngilizce olarak yer almakta.

USTA KALEMLERDEN DERİNLEMESİNE GEZİ YAZILARI

TOURMAG sayfalarında Saffet Emre Tonguç’un Isparta yazısı dışında, usta kalemlerin büyük bir hayranlıkla okurken,  adeta orayı yaşayacağınızı hissettiren gezi yazıları da sizleri bekliyor. Serda Büyükkoyuncu’dan Fransız Rivyerası ve Nice, Yaprak Gürdal’dan Uganda’nın kuzeydoğusundaki Karamoja, Yiğit Uygun’dan “Mutlaka görülesi” olarak yorumladığı Meis Adası, Melih Daşgın’dan “Gözlerime inanamıyorum” dedirtecek Faroe Adaları, Serap Gürses’ten GAP Turu, Barış Kadıoğlu’ndan Güney Amerika gezisinin ilk durağı Peru, bunlardan sadece bazıları…

Türkiye’nin yedi bölgesinden ilginç bulacağınız turizm haberlerinin yanında Antalya, Bodrum ve Kapadokya bölgelerinden turizm haberleri de dergi sayfalarında İngilizce olarak yer almakta.

TOURMAG Turizm Dergisi’ne dergi satış noktalarının yanı sıra Turkcell Dergilik uygulamasından da ulaşılabiliyor…

Bülteni paylaş
0 0