Ersay Üner: “Aleyna Tilki bir dünya starı olabilir”
Basın Bülteni
19 Nis, 2017 13:19
Ersay Üner: “Aleyna Tilki bir dünya starı olabilir”
“Tatlım Tatlım” adlı filminin soundtrackına imza atan giderli şarkıcıların bestecisi Ersay Üner, film için bestelediği şarkıyı CRI TÜRK FM’de Michael Kuyucu’ya anlattı.

Ersay Üner, solist kimliğinin hiçbir zaman besteci kimliğinin önüne geçmeyeceğini müziğin her zaman mutfağında olacağını söyledi.

Ağustos ayında üçüncü teklisini müzik marketlere sunacağını ve bunun çok özel bir slow şarkı olacağını söyleyen Ersay Üner,  bugüne kadar resmi olarak 270 bestesinin yayınlandığını söyledi. “Ben hiçbir zaman star olmak için şarkı söylemedim” diyen  Ersay Üner, yakında Aleyna Tilki’nin yayınlanacak single’ında kendi bestesini seslendireceğini ilk kez Michael Kuyucu’ya anlattı.

Aleyna Tilki Bir Dünya Starı Olabilir

Ersay Üner, Michael Kuyucu’ya Aleyna Tilki’nin yakında yayınlanacak şarkısının kendisine ait olduğunu söyledi. Ersay Üner: “Aleyna Tilki'nin yeni şarkısı bu yaza damgasını vuracak, şarkı Mid (orta) Ttempo, giderli sayılır ama yeni jenerasyon gençliğin kapacağı aralıkta olacak. Aleyna, çok yetenekli, çok zeki, çok çalışkan bir kız. Ne söylediğini biliyor, hedeflerini biliyor. Gerçekten çok temiz bir kalbi var. Bence star olmak için gereken özellikleri var.  Doğru projeyi yaptığımız anda ve doğru vizyonla ilerlediği anda Aleyna'nın dünyaya açılma ihtimali var. Eurovision'dan bile ileriye gitme ihtimali var. Büyüdükçe, ekibini doğru seçip o ekiple birlikte doğru hareket ederse dünya starı olabilir. Aleyna bence vizyonu olan bir kız. Akıllı. Kariyerinin çok iyi gideceğini düşünüyorum. Bizim Türk müzisyenlerimizin dünyada ki starlardan geri kalan hiçbir yanı yok. O işi, o projeyi oluşturmak gerekiyor sadece. Aleyna Tilki’de buna uygun, o bir dünya starı olabilir” dedi.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
G Medya

Adres : Rasimpaşa Mh. Bayramyeri Sk. Çağdaş İş Merkezi No: 19 Kat: 2/14 Kadıköy / İSTANBUL

Telefon : 0216 330 10 04

Web : http://www.gmedya.com

E Posta : bilgi@gmedya.com

İletişim Yetkilisi