Ece Seçkin yılbaşında Çeşme'de sahne alacak
Basın Bülteni
18 Ara, 2019 09:48
Ece Seçkin yılbaşında Çeşme'de sahne alacak
Ünlü sanatçı Ece Seçkin yılın son gününde Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’de sahne alacak.

İzmir’in tek ve uluslararası lüks oteli olarak 2019 Haziran ayında kapılarını açan, Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme, yılbaşı gecesi, hünerli şeflerinin hazırladığı imza menüsü eşliğinde Ece Seçkin’in geceye özel performansıyla, elit misafirleri için çok özel bir program hazırladı. İmza yılbaşı gala menüsü ile misafirlerini ağırlayacak olan Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’nin Safran Restaurant’ında gerçekleşecek ayrıcalıklı yılbaşı partisinde son zamanlarda yaptığı kaliteli işlerle adını listelerde zirveye yerleştiren  Ece Seçkin ve caz soundun  da ki enfes sunumlarıyla İmge Mıngıroğlu sahne alıyor olacak.

2020 yılına hafızalardan silinmeyecek eğlence dolu deneyimlerle girmek isteyenler için özel bir program sunan Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’de yılbaşı kutlamaları 15.00-17.00 arasında High Tea, 19:30-20:00 arasında Reges Özel Yılbaşı Kokteyli ile başlayacak. Reges, ayrıca gece yarısı sürpriz ikramları ve yeni yılın ilk saatlerinde eşsiz ambiyansıyla Azure Lounge Bar’da Dj performansı ile  misafirlerini ağırlıyor olacak.

Yılın ilk günü, Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’nin ayrıcalıklı konaklama fırsatlarından yararlanan misafirlerini  enfes lezzetler eşliğinde bir brunch bekliyor olacak.

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’de bu eşsiz  yılbaşı keyfini yaşamak isteyenler rezervasyon için 0232 292 00 00 numaralı telefondan bilgi alabilir.
 

Bülteni paylaş
0 0