Dünyanın ve Türkiye’nin Sayılı ve Önde Gelen Üniversiteleri Online Üniversite Tercih Fuarı’nda adaylar ile buluşuyor!
Basın Bülteni
25 Tem, 2020 09:00
Dünyanın ve Türkiye’nin Sayılı ve Önde Gelen Üniversiteleri Online Üniversite Tercih Fuarı’nda adaylar ile buluşuyor!
Türkiye genelinde gerçekleştirdikleri birçok fuar organizasyonu ile aday öğrencileri üniversiteler ile buluşturan EKET Fuarcılık bu kez tercih döneminde online fuar gerçekleştiriyor. EKET Fuarcılık tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı onayı ile Türkiye’nin en gelişmiş sanal fuar yazılımı kullanılarak gerçekleştirilecek olan Online Üniversite Tercih Fuarı 28 Temmuz’da başlıyor! 

Üniversite tercihi yapacak olan öğrenci adayları her yıl gerçekleştirilen tercih fuarına bu sene online olarak katılacak. EKET Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek Online Üniversite Tercih Fuarı’nda Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen önemli devlet ve vakıf üniversiteleri bir araya gelerek üniversite tercihi yapacak aday öğrenciler ile dijital ortamda buluşacaklar.

Üniversiteler ile Canlı Mesajlaşma ve Videolu Görüşmeler Yapılabilecek

Fuar boyunca aday öğrenciler sanal üniversite stantlarını ziyaret ederek, üniversiteler hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilecek, üniversite temsilcileri ile online mesajlaşma ve videolu görüşmeler yapabilecekler. Uzman eğitimciler ve akademisyenlerin canlı seminerlerine katılarak bilgi alabilecekler. 

Canlı ve Ücretsiz Tercih Danışmanlığı 

Aday öğrencilerin doğru tercihler yapmalarına yardımcı olmak ve bu süreçte onları desteklemek adına uzmanlar tarafından tercih danışmanlığı hizmeti verilecek. Üstelik öğrenciler tercih danışmanlığı hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilecekler. Öğrenciler istedikleri taktirde sanal fuar içerisinde gelişmiş tercih yazılımlarını da kullanarak kendi tercihleri için listeler oluşturabilecekler.

Benzersiz Bir Sanal Fuar Deneyimi Sizi Bekliyor!

Fuarın gerçekleşeceği sanal sistem Türkiye’de henüz benzeri olmayan ve Dünya’da ise ender rastlanan bir formatta EKET Fuarcılık için özel olarak tasarlandı. Öğrencilerin çok da yabancı olmadığı mobil oyunlardan esinlenerek geliştirilen sistem 3 boyutlu grafikleri ile tüm cihazlarda kullanılabilecek. Aynı zamanda daha gerçekçi ve etkileyici bir online fuar deneyimi için Android ve IOS uygulamaları da indirilebilecek.

Online Üniversite Tercih Fuarı’na Ücretsiz Kayıt Olabilirsiniz!

Türkiye’nin en gelişmiş sanal fuar yazılımı ile inşa edilen Online Üniversite Tercih Fuarı’na kayıt olmak tamamıyla ücretsiz! Öğrenciler, https://online.unitercih.com adresine girerek kayıt formunu hızlıca doldurabilir ve sisteme giriş yapılacak kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yolu ile elde edebilirler.

Bülteni paylaş
0 0