Canım Kardeşim Benim Sinema Filmi 07 Ekim 2016 Tarihinde Gösterime Giriyor
Basın Bülteni
23 Eyl, 2016 11:06
Canım Kardeşim Benim Sinema Filmi 07 Ekim 2016 Tarihinde Gösterime Giriyor
Portakal Filmcilik ve TRT Çocuk  kanalının  ortak yapımı olan, marka haline gelmiş CANIM  KARDEŞİM televizyon çizgi dizisi, 90 dakikalık 3D animasyon sinema filmi formatında sevenleriyle buluşuyor.

CANIM  KARDEŞİM  BENİM 3D animasyon sinema filmi 07 Ekim 2016 günü ülkemizin tüm sinemalarında  200 kopya ile vizyona  girecektir. Filmin Dağıtımı Warner Bros ( WB ) tarafından  gerçekleştirilecek olup, filmin ikincisinin tarihi 23 Nisan 2017 olarak belirlenmiştir.

Canım Kardeşim dizi filminde olduğu gibi Filmde Türk aile yapısına uygun ve destekleyici örneklerle dolu bir senaryo yazmaya çalıştık. Aile yapısına sahip çıkarken güldürmeyi  ve eğlendirmeyi de önemsedik. Çünkü  TRT Çocuk kanalında  çok büyük seyirci kitlelerine ulaşmanın  sorumluluğunu   hiç bir zaman  unutmadık.

Sinema seyircilerine görsel olarak başarılı bir film yapmak  için tüm deneyimlerimizi bu filmde kullanmayı  amaçladık. Bu amaçla yüzde  yüz yerli bir yapım ile sinema severlerimizi buluşturmaktan  ve ülkemize çizgi film yapımları arasında bir yenisini katacağımız  için mutlu ve gururluyuz.

Video
Bülteni paylaş
0 0