Bybit, 2022 Formula 1’de dünya şampiyonu olan Max Verstappen’i kutluyor
Basın Bülteni
11 Eki, 2022 11:01
Bybit, 2022 Formula 1’de dünya şampiyonu olan Max Verstappen’i kutluyor
Oracle Red Bull Racing'den Max Verstappen, Japonya'nın Suzuka pistinde yağışlı ve zorlu bir günde, takım ortağı Bybit'in tezahüratlarıyla dünya şampiyonluğuna adını yazdırdı.

DUBAİ, BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ - Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası olan Bybit, bu yıl Şubat ayında Oracle Red Bull Racing ile ana takım ortağı olarak ortaklığını duyurdu. Bu ortaklık iki markayı ortak yaratıcılık, yenilik ve tutku değerleri üzerinde birleştirdi.

Bybit / Oracle Red Bull Racing ortaklığı, başlangıcından bu yana rekorlar kırdı:

İmzaların atıldığı dönemde uluslararası sporlarda yılın en büyük tek kripto sponsorluğu olarak tarihe yazılan bu ortaklıktan sonra Verstappen, F1’de üst üste ikinci kez şampiyon olarak F1’de tarih yazıyor.

Bybit'in kurucu ortağı ve CEO'su Ben Zhou, “Max'in Pazar günkü galibiyetini izlemek bir zevkti, olağanüstü bir odaklanma, dayanıklılık ve takım ruhu başarısıydı” dedi. "Bybit'in 10 milyonluk güçlü ailesi adına, Max'e ve Oracle Red Bull Racing'deki ortaklarımıza en içten tebriklerimizi sunuyorum. F1 ve kripto hayranlarının, merkeziyetsiz bir geleceğe ve Web3’e geçiş için dünya çapında bir güce hız katmak üzere birleştiğini görüyorum.”

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Bülteni paylaş
0 0