Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2016 için geri sayım başladı
Basın Bülteni
16 Kas, 2016 08:50
Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2016 için geri sayım başladı
Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2016, 2-3 Aralık'ta İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maçka Kampüsü'nde düzenlenecek.

Her yıl yaklaşık 800 kişinin katıldığı 40 bin kişinin de internet üzerinden takip ettiği Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2016 (BTZ 2016) için geri sayım başladı.

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından bu yıl 9.’su düzenlenecek olan etkinlikte dijital dönüşüm, geleceğin teknolojileri, yeni nesil pazarlama, dijital ve mobil dünya gibi konular masaya yatırılacak.

Bilişim Teknolojileri  Alanı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm (Speed Networking - Coffee Time) ve Sosyal Medya Ödül Töreni başlıklı 4 bölümden oluşan zirveye akademik ve profesyonel dünyadan yoğun katılım olması bekleniyor. 

Zirvedeki oturumlarda Lidyana Kurucusu ve CEO’su Hakan Baş, Paraşüt Kurucusu ve CEO’su Sean Yu, Hürriyet CEO’su Çağlar Göğüs, Microsoft Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç ve Ericsson Ortadoğu ve Afrika Bölgesi, Stratejik Yatırımlardan Sorumlu İş Geliştirme Müdürü Deniz Köylü gibi konuşmacılar yer alacak.

Geçtiğimiz yıllarda 90'a yakın firmanın yer aldığı BT Alanı ise şirketlerin katılımcılarla birebir iletişim kurabildiği, ürün ve hizmetleri hakkında tanıtım olanağı veren fuaye alanı olarak konumlanıyor.

Zirvedeki interaktif bölümde gerçekleştirilen Speed-Networking ve Coffee Time tarzı aktivitelerle de katılımcıların birbirleri ile etkileşimi sağlanıyor.

Türkiye'de ilk olarak BTZ 2010 kapsamında düzenlenen İşletme Mühendisliği Kulübü Sosyal Medya Ödülleri'nde ise sosyal medyayı en iyi kullanan kişi ve kurumlar halk oylaması sonucunda belirlenerek ödüllendirilecek.

Bülteni paylaş
0 0