Basın odası ve medya veritabanı Türkiye'de ilk kez tek bir platformda
Basın Bülteni
13 Ara, 2016 13:00
Basın odası ve medya veritabanı Türkiye'de ilk kez tek bir platformda
Güncel medya listesi, basın bülteni gönderimi ve online basın odası çözümlerini tek bir platformda sunan BasınOdam açıldı.

Markalar ve iletişim ajansları mecralar ve basın mensupları ile ilgili  tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirken, her türlü doküman ve iş sürecini de BasınOdam üzerinden yönetebiliyor.

Güncel medya listesi ile basın bülteni dağıtımı kolaylaşıyor

İnternet tabanlı bir platform olan BasınOdam, kullanıcılara filtrelenebilir güncel medya veritabanı kullanımı, basın bülteni gönderimi, davet gönderimi, basın odası oluşturma ve ayrıntılı raporlama imkanı sağlıyor.

BasınOdam'ın güncel medya veritabanı üzerinden Türkiye’de ulusal veya yerel olarak yayın yapan medya kuruluşlarının ve temsilcilerinin iletişim bilgileri, yayın türü, yayın adı, yayın içeriği, görev, ilgi alanı, şehir, dağılım ve dil bazında geniş kapsamlı filtreleme yaparak sorgulanabiliyor.

Ajanslar ve markalar oluşturdukları basın listelerindeki yayınlara, gazetecilere ve editörlere kolay ve hızlı bir şekilde basın bülteni ya da davet gönderebiliyor.

Platform,  güncel medya veritabanı ve basın bülteni dağıtım servisi olmasının yanı sıra markalara özel online basın odası oluşturma konusunda da çözümler sunuyor.

Online Basın Odası ile markaların görünürlüğü artıyor

Markaya ait basın bülteni, etkinlik, görsel, video, doküman ve sosyal medya paylaşımları online basın odası ile tek bir merkezde toplanarak hem hedef kitle hem de haber yapmak isteyen medya mensupları tarafından kolayca bulunabiliyor. Aynı şekilde markalar da geçmiş yıllarda yapmış olduğu çalışmalara kolayca erişebiliyor.

BasınOdam'ı kullanan markalar ve iletişim ajansları medya ile olan ilişkilerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirerek zamandan tasarruf ettiği gibi iletişim maliyetlerini de azaltıyor.

Basın odası ve bülten gönderim performansı ölçülebiliyor

BasınOdam üzerinden gerçekleştirilen tüm çalışmaların sonuçları ayrıntılı raporlar ile düzenli olarak ölçülebiliyor. Platform üzerinden gerçekleştirilen basın bülteni gönderimlerinin açılma, tıklanma ve okunma oranları anlık olarak takip edilmesinin yanında basın odasında yayımlanan tüm içeriklerin belirlenen tarih aralığında okunma ve görüntülenme istatistiklerini grafiksel olarak analiz edilebiliyor.

Platform aynı zamanda Google Analytics ile entegre çalışarak markalar ve ajansların daha kapsamlı veri takibi yapmasına olanak sağlıyor.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
G Medya

Adres : Rasimpaşa Mh. Bayramyeri Sk. Çağdaş İş Merkezi No: 19 Kat: 2/14 Kadıköy / İSTANBUL

Telefon : 0216 330 10 04

Web : http://www.gmedya.com

E Posta : bilgi@gmedya.com

İletişim Yetkilisi