1475 Yılından Başlayan Bir Gelenek: Evlilik Teklifi Yüzüğü Hediyesi
Basın Bülteni
17 Oca, 2023 10:56
1475 Yılından Başlayan Bir Gelenek: Evlilik Teklifi Yüzüğü Hediyesi
Evlilik teklifinin vazgeçilmezi olan yüzük hediye etme geleneğinin geçmişi 1475 yılına kadar uzanıyor. Bu gelenek zaman içine değişerek günümüzde evlilik tekliflerinin pırlanta tektaş yüzük eşliğinde yapılmasıyla devam ediyor.

İlk kez 1475 yılında Avusturya Arşidükü Maximillian’ın nişanlısı Mary’e sunduğu elmas yüzük ile başlayan evlilik teklifi için yüzük hediye etme geleneği günümüzde çiftlerin en çok önem verdiği konulardan biri oluyor.

Pırlanta Yüzükler Neden Bu Kadar Tercih Ediliyor?

Evlilik teklifi, doğum günü ve diğer özel günlere yönelik hediye seçimlerinde en çok öne çıkan seçeneklerden biri olan pırlanta yüzük, şık ve gösterişli tasarımlarla kadınların vazgeçemediği takılar arasında yer alıyor. Pırlantanın tüm ışıltısını yansıtan tektaş yüzükler, sonsuz aşkı ve bağlılığı simgeliyor.

Pırlanta yüzük talebinin son yıllarda daha fazla artmasıyla birlikte markalar koleksiyonlarında her kadının beğenebileceği ve keyifle parmağında taşıyabileceği tasarımlara ağırlık veriyor.

Bu markalardan biri olan D Diamond, evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi olan tektaş yüzükler için farklı zevklere seslenebilen geniş model seçeneği sunuyor. Tektaşı ortaya çıkararak daha büyük gösteren tasarımlar, tektaşın etrafının başka pırlantalar ile çerçevelendiği modeller markaya özgü tektaş tasarımları arasında yer alıyor.

D Diamond Pırlanta Yüzüklerdeki Özel Mesaj

D Diamond pırlanta yüzüklerinin içinde siyah pırlanta ve kutup yıldızı simgeleri yer alıyor. Kutup yıldızı “Sen hayatımın en parlak yıldızı, en büyük yol göstericimsin aşkın ve mutluluğun yönünü sadece seninle buluyorum” mesajlarını veriyor.

Bülteni paylaş
0 0