Caffè Nero, yazı “Shaken Over Ice” lezzetleri ile karşılıyor
Basın Bülteni
06 Haz, 2022 11:35
Caffè Nero, yazı “Shaken Over Ice” lezzetleri ile karşılıyor
Ferahlatıcı lezzetleri ve canlı renkleriyle 6 Haziran’da menüde yerini alacak Shaken Over Ice içecekleri ile Caffè Nero’da yaz festivali başlıyor.

Ferahlatıcı lezzetleri ve canlı renkleriyle 6 Haziran’da menüde yerini alacak Shaken Over Ice içecekleri ile Caffè Nero’da yaz festivali başlıyor.

Shaken Over Ice ailesine bu yıl, Strawberry & Lychee Lemonade, Hibiscus & Raspberry Iced Tea, Lychee & Peach Iced Tea gibi yeni lezzetler katılıyor.

Caffè Nero, misafirlerini yeni yazlık favorileriyle tanıştırırken bir de avantaj sunuyor: 6-19 Haziran 2022 tarihleri arasında mobil uygulama üzerinden  yapılan tüm Shaken Over Ice alışverişleri 3 kat daha fazla damga kazandırıyor. 

Shaken Over Ice ailesini keşfetmek ve size özel kampanyalardan faydalanmak için bu yaz Caffè Nero’ya sizleri bekliyoruz.
 

Caffè Nero Hakkında:

Yaklaşık 25 sene önce kurucumuz Gerry Ford, kahve tutkusuyla Avrupa genelinde geleneksel İtalyan kahve evi oluşturma hayaliyle işe koyuldu. Bu mekânlar, yüksek kalitede kahve servis edilen ve civardaki herkesin bir araya gelebileceği yerler olacaktı. Öncelikle birkaç bağımsız kahve mağazasıyla yola çıktık. Ve işe yaradı! Hiçbir zaman büyük bir şirket olmayı düşünmedik; hatta bugün bile kendimizi yeni bir şirket olarak görüyoruz. Her seferinde bir kahve, bir müşteri ve bir mağaza olarak ilerledik ve her zaman yaptığımız işte en iyisi olmayı denedik. Bu amaçla, 2009’da kahve kavurma merkezimizi inşa ettik, bize özel ödüllü kahve harmanımızı oluşturduk ve en önemlisi de, baristalarımızın iyi kahve yapmayı öğrendikleri espresso eğitim okulumuzu kurduk. Kaliteli İtalyan kahvesi, sıcak atmosferi, leziz yiyecekleri ve eşsiz lezzetleriyle insanların kendi evlerindeki kadar rahat hissettikleri Caffè Nero’nun dünya genelinde 1000’i aşkın kahve evi bulunuyor.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Caffe Nero Türkiye

Adres : Maslak Mah. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No:237 Kat:1 Büro:103 Maslak-Sarıyer, İstanbul

Telefon : 0212 329 75 00 - 0212 286 01 86

Web : http://www.caffenero.com.tr

E Posta : info@caffenero.com.tr

İletişim Yetkilisi