Basın Bültenleri
  • CAFFÈ NERO VE SCHWEPPES İŞ BİRLİĞİ İLE ESPRESSO &... CAFFÈ NERO VE SCHWEPPES İŞ BİRLİĞİ İLE ESPRESSO &... 08 Ağu, 2022 09:00 Caffè Nero espresso’su ve Schweppes Tonic ile hazırlanan buz gibi Espresso & Tonic, göz alıcı ve yeni bir alternatif olarak keşfedilmeyi bekliyor.
  • Caffè Nero, yazı “Shaken Over Ice” lezzetleri ile... Caffè Nero, yazı “Shaken Over Ice” lezzetleri ile... 06 Haz, 2022 11:35 Ferahlatıcı lezzetleri ve canlı renkleriyle 6 Haziran’da menüde yerini alacak Shaken Over Ice içecekleri ile Caffè Nero’da yaz festivali başlıyor.
  • CAFFÈ NERO UYGULAMASINA ARKADAŞINI DAVET ET, BİRLİ... CAFFÈ NERO UYGULAMASINA ARKADAŞINI DAVET ET, BİRLİ... 13 Nis, 2022 19:30 Şubat sonu itibarıyla kullanıcıları ile buluşan Caffè Nero yeni mobil uygulaması, kullanıcılarına hem avantajlı hem de eğlenceli birçok özellik sunmaya devam ediyor. Son olarak uygulama içinde yer alan “Arkadaşını Davet Et” özelliği ile Caffè Nero; uygulama kullanıcılarına ve arkadaşlarına kazanma imkanı sunuyor.
  • CAFFÈ NERO MOBİL UYGULAMASI ŞİMDİ YAYINDA! CAFFÈ NERO MOBİL UYGULAMASI ŞİMDİ YAYINDA! 06 Nis, 2022 13:54 Caffè Nero’nun beklenen yeni mobil uygulamasıyla sabah kahvenize giden en hızlı yol artık cebinizde! Yeni uygulama; güvenli ve hızlı ödeme, kolayca damga toplama, kişiye özel ödül ve kampanyalardan yararlanma gibi birçok avantaj sunuyor.