Basın Bültenleri
  • İnternet dünyasında sanal ulus kavramı yaygınlaşac... İnternet dünyasında sanal ulus kavramı yaygınlaşac... 21 Haz, 2018 06:22 Ekolojik Ulus Teorisi’ne göre insanların mevcut yaşam tarzını değiştirecek ve online yaşayan ve çevrimdışı olarak hayatta kalan yeni ekonomik sistemler kurulacak.
  • Sanatın Gücüyle Değişen Yaşamlar Sanatın Gücüyle Değişen Yaşamlar 24 Oca, 2018 06:30 İçerik platformu BON Cloud, sanata gönül veren bir insanın tüm zorluklara rağmen hayatının nasıl değişebileceğini kısa belgesel filmi ile dünyaya göstermeye hazırlanıyor. Bon Cloud, “Değişen Kader: Thangka Resimleri Öğrencilere Yeni Bir Yol Sağlıyor” isimli eseriyle sanatın evrensel gelişime olan katkısına dair önemli bir örnek sunuyor.
  • Endonezya’da 21 milyar dolar değerindeki şehir: Me... Endonezya’da 21 milyar dolar değerindeki şehir: Me... 08 Ara, 2017 08:30 Endonezya genellikle tablo gibi kumsalları, sessiz tapınakları ve renkli ve geleneksel kültürüyle egzotik seyahat rotası olarak görülse de son yıllardaki milyar dolarlık ekonomik yatırımlar ile Asya’nın en güçlü ekonomilerinden biri olmayı hedefliyor.
  • Kubuqi Modeli ile çölde yaşayan ailelerin hayatı d... Kubuqi Modeli ile çölde yaşayan ailelerin hayatı d... 28 Eyl, 2017 11:15 Kubuqi Çölü'nde hayata geçirilen yeni projeler ve yatırımlar, çölde yaşayan ailelerin kaderini önemli ölçüde değiştirdi.
  • Çölleşmeye karşı mücadelede Kubuqi Modeli umut ola... Çölleşmeye karşı mücadelede Kubuqi Modeli umut ola... 31 Tem, 2017 11:37 Altıncı Kubuqi Uluslararası Çöl Forumu'nda başarılı çölleşme kontrolü uygulamaları masaya yatırıldı.