Elle ve Elele editörleri Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu'nu denedi.
Basın Bülteni
29 Haz, 2017 06:00
Elle ve Elele editörleri Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu'nu denedi.
Uzun ve dolgun kirpikler gözlerin etkileyiciliğini ve çekiciliğini artırıyor, bakışların anlamını güçlendiriyor ve yüz güzelliğini destekliyor. Güzel kaşlar ise doğrudan etkili bakışın en önemli rolünü üstleniyor. Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu yalnızca 15 günden itibaren kirpiklerin daha hacimli, daha uzun ve yoğun olmasını sağlıyor. İçeriğindeki patentli tripeptidler ile dökülmeyi engelliyor. Elle ve Elele editörleri sizin için Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu'nu denedi.

"Benim gibi açık tenli kadınlar için kaş ve kirpik bakımı vazgeçilmezdir. Ancak doğru ürünü, daha doğrusu gerçekten bir sonuç alabileceğim ürünü bulmak hiç kolay olmadı. Yanlış alınmalar sonucu seyrekleşen kaşların ve yanlış uygulanan makyaj sonucu dökülen kirpiklerin ayna karşısında ruhumu ele geçirmeye çalıştığı sırada, Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu bir süper kahraman edasında imdadıma yetişti. ‘Bana sadece 15 gün ver, her şeyi yoluna koyacağım’ dedi ve gerçekten de haklı çıktı. Yaklaşık 12 gün sonra uzunluk, hacim ve yoğunluk anlamında gözle görülür bir fark vardı. Mutluluğumun kaynağını keşfetmek için ürünün içeriğine göz attığımda gördüm ki, 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu bileşimindeki mineraller ve vitaminlerle kılı temelden besliyor ve kalınlaştırıyor. Ayrıca özündeki gliserin ve panthenol ile hem kaş hem de kirpikler üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak dış etkenlere karşı koruyor ve ihtiyaç duyulan nem dengesinde kalmalarını sağlıyor. Minik şişeleri ve tek kullanımlık uygulama pamukları ise işimi oldukça kolaylaştırıyor. Son dönemde ışık hızıyla çoğalan kaş ve kirpik uygulamalarındansa en natürel yoldan doğal güzelliği yakalamanın peşindeyseniz, bu ürün adeta sihirli diyebilirim."

 

"Hepimiz çok iyi biliyoruz ki uzun, gür ve kıvrık kirpiklerle dolgun kaşlar yüzümüze anlam katıyor ve çekici bir görünümü destekliyor ama hem yılların hem de yoğun göz makyajının etkisiyle kirpikler ve kaşlar zamanla seyreliyor ve yoğunluğunu kaybediyor. Kaşlarımı ve kirpiklerimi güçlendirmek adına piyasada bulabileceğiniz birçok markanın ürününü denedim ama tatmin edici bir sonuç alamadım, sonra Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu’nu keşfettim. 10 günün sonunda gözle görülür bir fark olduğu için çok mutlu oldum. Sonunda kaşlarım ve kirpiklerim hacim kazanmaya başlamıştı. Tercih etmemim en büyük nedenleri arasında serumun paraben ve alkol içermemesi ve dermatolojik olarak test edilmesi geliyor. Serumlar, içeriğindeki gliserin ve panthenol sayesinde kaş ve kirpik üzerinde bir film tabakası oluşturarak dış etkenlere karşı korurken nem dengesini de sağladı. Böylece kuruma ve dökülme şikayetlerim günden güne azaldı. Akşamları makyajımı temizledikten ve cilt bakımımı yaptıktan sonra hem alt hem de üst kirpik diplerine 3 damla sürüyorum. Aplikatörü sayesinde kaşlarımı beslemek için de kolayca kullanıyorum."

 

“Makyaj yaparken en çok kaşlarım ve kirpiklerime özen gösteririm. Çünkü kaş ve kirpiklerin ifadeyi güçlendirip bakışları da bir anda derinleştirdiğine inanıyorum. Göz çevrem de çok hassas olduğu için ekstra özen göstermem ve doğru ürünler kullanmam gerekiyor. Bu arayışım, Biota kaş ve kirpik serumunu denediğimde son bulmuş oldu. Günde bir kez kaş ve kirpiklerimin ihtiyaç duyduğum bölgelerine uyguladığım serum sayesinde çok hızlıca ve oldukça pratik bir şekilde güzel sonuçlar aldım.” 

 

 

 

 

 

"Biota kaş ve kirpik serumu, benim gibi kaş ve kirpikleri hem açık renkli hem de seyrek olanların imdadına yetişti. Kaş kalemi, boya, kat kat  sürdüğüm rimeller maalesef sorunu kökünden çözmüyor, sadece biraz kamufle ediyor. Oysa ki ihtiyacım olan şey sorunun kökünden çözmek diye düşünürken Biota kaş ve kirpik serumu ile tanıştım. İçeriğindeki patently tripeptitler ile dökülmeyi engelleyip dökülen kaş ve kirpiklerin sağlıklı olarak tekrar çıkmasına ve uzamasına yardımcı oldu. 15 gün boyunca günde bir kez geceleri temizlenmiş ve kuru kirpik diplerime damlalıkla aplikatöre 2-3 damla emdirip, hem üst hem de alt kirpik diplerime aplikatör yardımıyla uyguladım. Kaş için de aynı şekilde, damlalıkla steril tek kullanımlık aplikatöre 2-3 damla emdirip, aplikatör yardımı ile kaşın tamamına uyguladım. 15 gün sonunda artık kaşlarımdaki değişim boyamadan bile arkadaşlarım tarafından fark edilmeye başlandı, ben de ekstra rimel ve kalem sürmekten nihayet kurtuldum." 

 

"Benim gibi kirpik ve kaşları ile çok fazla uğraşıp yanlış uygulanan yöntemlerin kurbanı olanlar için bir müjdem var ! Biota kaş ve kirpik serumu bu konuda bir harika.  Seans yok, acı yok, renk uyumsuzluğu yok. Uygulaması da gayet kolay. Kirpik diplerime ve kaşlarıma geceleri uyumadan birkaç dakikamı ayırarak Biota kaş ve kirpik serumunu uyguluyorum. Şimdiye kadar kaşlarımın başına gelen en iyi şey bu serum. Bütün yanlış uygulamaların sonunda kaşlarıma tekrar kavuşmanın mutluluğu içindeyim.” 

 

 

 

 

 

Elle ve Elele okuyucularına özel olarak, "kirpikserumu" koduyla Biota Kaş ve Kirpik Serumu'na %20 indirimle sahip olabilirsiniz.

Bülteni paylaş
0 0