Biota 59 Elements İle Aromaterapi Ferahlığı
Basın Bülteni
09 Tem, 2017 12:18
Biota 59 Elements İle Aromaterapi Ferahlığı
Biota 59 Elements, Aromaterapi Duş Jeli Serisi ile her banyoda tazelenip yenilenmenizi sağlıyor.

Farklı serileriyle banyo ritüelini keyfe dönüştüren Biota 59 Elements, enerji veren Aromaterapi Duş Jeli Serisi’yle gün boyu pozitif hissetmenize yardımcı oluyor. Sabun ve paraben içermeyen duş jelleri, uzun süre vücutta kalan kokularıyla öne çıkıyor. Biota 59 Elemets Aromaterapi Duş Jeli Serisi’nde üç farklı koku var: Mint Refreshing Shower Gel, Orange Energizing Shower Gel ve Lavender Relaxing Shower Gel... Biri sizin için.

Mint Refreshing Shower Gel: Biota 59 Elements Aromaterapi Naneli Duş Jeli, nane esansiyel yağı içeren zengin formülüyle tüm vücudunuz ve zihniniz harekete geçiyor. Her duşta yenilenmenizi sağlayan nane ferahlığı ile gün boyu zinde ve canlı hissedeceksiniz.

Fiyat:19,90 TL

 

Orange Energizing Shower Gel: Biota 59 Elements Aromaterapi Portakallı Duş Jeli, içerdiği portakal esansiyel yağı ile tüm duyularınızı harekete geçiriyor. Portakalın canlandırıcı ve enerji verici kokusu ile zihniniz ve vücudunuz hiç olmağı kadar harekete geçecek. Gün boyu pozitif hissetmenize ve enerjinizin artmasına yardımcı olacaktır.

Fiyat:19,90 TL

 

Lavender Relaxing Shower Gel: Biota 59 Elements Aromaterapi Lavanta kokulu duş jeli, içeriğindeki lavanta esansiyel yağı cildinize bakım yaparken aynı zamanda size rahatlatıcı bir duş keyfi yaşatacak. Daha sakin bir güne başlangıç veya daha iyi bir uyku için günlük bakım rutininizin en önemli parçası olacak. 

Fiyat:19,90 TL

Bülteni paylaş
0 0