15 günde daha hacimli, daha uzun ve dolgun kirpikler
Basın Bülteni
26 Tem, 2017 11:37
15 günde daha hacimli, daha uzun ve dolgun kirpikler
Bir zamanların ince kaş modası geride kaldı. Yüz güzelliğini ön plana çıkaran, etkili bakışlar sağlayan kaş ve kirpiklerde yeni trend; kalın kaşlar ve dolgun kirpikler…

Uzun ve dolgun kirpikler gözlerin etkileyiciliğini ve çekiciliğini arttırıyor, bakışların anlamını güçlendiriyor ve yüz güzelliğini destekliyor. Daha uzun ve kalın kirpikler, çoğu zaman hiç bir makyaj malzemesine bile ihtiyaç duymanızı gerektirmiyor. Güzel kaşlar ise doğrudan etkili bakışın en önemli rolünü üstleniyor.

Güzellik trendinde ip gibi ince kaşların olduğu dönemi çoktan geride bıraktık. Artık kalın, gür ve doğal görünümlü kaşlar daha revaçta. Belirgin kaşlarla bütünleşen dolgun kirpiklerinle 2017 güzellik trendine uygunsun. Tabi ki yıllarca modaya uyup inceltilen kaşların bir anda daha doğal ve gür çıkması kolay olmuyor. Birçok sebeple dökülen, yıpranan, seyrekleşen kaş ve kirpiklerin günlük güzellik rutininde yer bulması gerekiyor.

KAŞ VE KİRPİKLER NEDEN DÖKÜLÜR?

Kaş ve Kirpikler birçok nedenden dolayı zamanla dökülür ve seyrekleşiyor. Çeşitli hastalıklar, hormonal değişiklikler, takma kirpik kullanımı, gözleri sert bir şekilde ovuşturmak, yanlış kaş alımı, yanlış makyaj uygulamaları ve temizleme, ilaç kullanımı v.b birçok sebepten dolayı kaş ve kirpikler dökülüyor. Seyrekleşen kaş ve kirpikler ise güzelliğe gölge düşürüyor.

YOĞUN VE GÜR GÖRÜNÜMLÜ KAŞ VE KİRPİKLER İÇİN PATENTLİ TRİPEPTİDLER GÜZELLİK RUTİNİNE GİRİYOR

Güzellik rutinine ekleyeceğin küçük uygulamalarla, seyrekleşen kaş ve kirpikler yerine, istediğin doğal ve gür görünüme kavuşman mümkün. Kaş ve kirpiklerdeki kıl foliküllerini etkileyerek, dökülen kaş ve kirpiklerin sağlıklı olarak tekrar çıkmasına ve uzamasına yardımcı olan tripeptidler, gözle görülür, hızlı bir etki ile bunu gerçekleştiriyor. Patentli tripeptidler, mevcut dermal kök kılıfını kalınlaştırarak kılın köke daha iyi bağlanmasını sağlıyor. Kıl foliküllerinin yaşlanmasını geciktiriyor.

15 GÜNDEN İTİBAREN GÖZLE GÖRÜLÜR ETKİ

Kaş ve Kirpikler için geliştirilmiş özel formüller; pahalı ya da sağlıksız kaş ve kirpik uygulamaları yerine, doğal kıl yapısını destekleyip, besleyen, özel formüllerle uzun süreli, doğal ve gür görünüme kavuşturuyor. Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu yanlızca 15 günden itibaren kirpiklerin daha hacimli, daha uzun ve yoğun olmasını sağlıyor. İçeriğindeki patentli tripeptidler ile dökülmeyi engelliyor. Dökülen kaş ve kirpiklerin sağlıklı olarak tekrar çıkmasına ve uzamasına yardımcı oluyor. Ayrıca içeriğindeki flavonoidler, aminoasitler, mineraller ve vitaminler ile kılın temel yapısını destekliyor. Gliserin ve panthenol ile; kaş ve kirpik üzerinde bir film tabakası oluşturarak, dış etkenlere karşı koruyor, nem dengesini sağlıyor.

KLİNİK ÇALIŞMALARLA KANITLANMIŞ SONUÇLAR

Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu içeriğindeki patentli tripeptidler ile yapılan klinik çalışmada; katılımcıların %87’sinde kirpik uzunluğunda artış, %74’ünde kirpik kalınlığında artış ve %70’i kirpik dökülmesinde azalma sağladığı kanıtlanmıştır.

BAĞIMSIZ LABORATUVARLARDA TEST EDİLDİ

Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu, Almanya bağımsız laboratuvar Dermatest tarafından oftalmolojik olarak kontrol altında dermatolojik olarak test edilmiştir.

Ftalat, paraben, parfüm, alkol içermiyor. Göz çevresine uygun pH degerine sahip.

Bülteni paylaş
0 0