Basın Bültenleri
  • Yazın Yıpranmış Saçları Onarmanın En Doğal Yolu Yazın Yıpranmış Saçları Onarmanın En Doğal Yolu 12 Eki, 2017 10:08 Yaz aylarında deniz, havuz, güneş ve kumdan etkilenen saçlar için şimdi bakım zamanı. Fazla güneşe maruz kalmak sadece cilde zarar vermez saçları da yıpratır.
  • Saçları güçlendirerek dökülmeyi önlemek için üzüm... Saçları güçlendirerek dökülmeyi önlemek için üzüm... 22 Tem, 2017 06:52 Saç sağlığı ve güzelliği üzerine yaptığı klinik çalışmalar sonucu, özel formülünü Prociyanidin-Üzüm Çekirdeği Ekstresi ile yenileyen Bioblas, yeni şampuan serisiyle saç teli, saç kökü ve saçlı derinin bakımını sağlayarak dökülmeyi önlüyor ve saçlara yeniden sağlık kazandırıyor.
  • Saç dökülmesine karşı çözüm Prociyanidin'de saklı Saç dökülmesine karşı çözüm Prociyanidin'de saklı 07 Tem, 2017 05:30 Her sabah uyandığınızda yastığa dökülen ya da tarakta biriken saçlarınız ile karşılaşmak sizi mutsuz mu ediyor? Bu durumdan yakınan yalnızca siz değilsiniz. Dünyada ortalama dört kadından biri saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıya. Saç dökülmesinde asıl sorun, saç tellerinin incelmesi ve zayıflayarak, büyüme hızının yavaşlamasından kaynaklanıyor. Oysa kişiye özel saç ürünleri ile yapılacak bakım ve uygulamalar ile tedavi iyi planlanırsa, geriye dönüş mümkün!
  • Dökülen saçların doğal dostu: Üzüm çekirdeği! Dökülen saçların doğal dostu: Üzüm çekirdeği! 14 Haz, 2017 05:00 Bakımlı ve güzel olmayı seven ancak bir o kadar da sağlığına değer veren, güzelleşirken sağlığını korumak isteyen kadınların sesine kulak veren saç dökülmesine karşı öncü marka Bioblas formülünü yeniledi.