Basın Bültenleri
  • ASEE Türkiye, Keyless İş birliği ile Türkiye’yi Pa... ASEE Türkiye, Keyless İş birliği ile Türkiye’yi Pa... 10 Haz, 2022 13:16 Avrupa’nın en büyük 6. yazılım şirketi Asseco Grup bünyesinde farklı sektörlere sunduğu çözümlerle ve 360 derece sahtekarlık önlemede lider konumda yer alan ASEE Türkiye, dünyanın parolasız kimlik doğrulama çözümleri sunan öncü firması Keyless ile önemli bir iş birliğine imza attı.
  • Dijital sahtekarlığı önlemeye yönelik platform gel... Dijital sahtekarlığı önlemeye yönelik platform gel... 20 May, 2021 16:28 Digital sahtekarlık önlemede lider ASEE Türkiye, Kara Danışmanlık işbirliği ile yeni ürünü  InACT® Görsel Analitik Platform’unu müşterileri ile tanıştırıyor.
  • Dynatrace, 11. kez “Uygulama Performans İzlenebili... Dynatrace, 11. kez “Uygulama Performans İzlenebili... 03 May, 2021 15:47 Asseco SEE- (ASEE) Türkiye’nin ana distribütörü olduğu Uygulama Performans İzlenebilirlik (APM) yazılım markası Dynatrace, 2021 Gartner Magic Quadrant raporunda yine lider seçildi. Dynatrace, böylece bu raporda üst üste 11. kez lider oldu.
  • Avrupa’nın Önde Gelen Yazılım Firması Asseco SEE’n... Avrupa’nın Önde Gelen Yazılım Firması Asseco SEE’n... 25 Nis, 2018 08:16 Asseco SEE Türkiye'nin, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın detaylı değerlendirme ve incelemeleri sonucu yeni ofisinin, Ar-Ge merkezi olmaya hak kazandığı açıklandı.
  • Türkiye Finans Katılım Bankası, Sahtecilik Takip v... Türkiye Finans Katılım Bankası, Sahtecilik Takip v... 27 Ara, 2017 07:45 21 Kasım’da Wyndham Grand Levent’de gerçekleşen IDC Türkiye Finans Zirvesi’nde, 2017 Finans Teknoloji Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ödül töreninde, Türkiye Finans Katılım Bankası Sahtecilik Takip ve Önleme kategorisinde ödül aldı.