Basın Bültenleri
  • Vertiv'in Önceden Entegre Edilmiş Yeni BT Kabini,... Vertiv'in Önceden Entegre Edilmiş Yeni BT Kabini,... 17 May, 2024 10:55 Vertiv™ SmartCabinet™ ID, küçük bir alanda güç, soğutma, çevre koruma ve fiziksel güvenlik sağlıyor
  • Vertiv, Conapto ve Fever Energy, İsveç'te Dinamik... Vertiv, Conapto ve Fever Energy, İsveç'te Dinamik... 18 Nis, 2024 10:27 Kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümlerinin küresel sağlayıcısı Vertiv, İsveç'in önde gelen ortak yerleşim sağlayıcılarından Conapto ve şebeke destek çözümlerinde önemli bir rol oynayan Fever Energy ile birlikte Conapto'nun operasyonlarında Dinamik Şebeke Desteği'ni duyurdu.
  • Pisa Üniversitesi, Yüksek Performanslı Bilgi İşlem... Pisa Üniversitesi, Yüksek Performanslı Bilgi İşlem... 03 Nis, 2024 13:36 Dağıtılan güç ve sıvı soğutma çözümleri, enerji verimliliğini artırmak, işletme maliyetlerini düşürmek ve mevcut alanı optimize etmek için 'Hibrit Yeşil Veri Merkezi Genişletme' projesinin zorluklarına yanıt veriyor.
  • Vertiv, NVIDIA İş Ortağı Ağı'na Katılıyor Vertiv, NVIDIA İş Ortağı Ağı'na Katılıyor 26 Mar, 2024 11:37 Vertiv, hızlandırılmış bilgi işlem ve yapay zeka (AI) iş yüklerinin daha iyi entegre edilebilmesini desteklemek için yüksek yoğunluklu güç. ve soğutma altyapısı uzmanlığını NVIDIA İş Ortağı Ağı'na taşıyor.
  • Vertiv, Veri Merkezi Planlama ve Tasarımını Kolayl... Vertiv, Veri Merkezi Planlama ve Tasarımını Kolayl... 19 Mar, 2024 13:39 Vertiv™ Modular Designer Lite, Vertiv™ SmartMod™ ve Vertiv™ SmartMod™ Max prefabrik modüler veri merkezlerini yapılandırmaya yönelik web tabanlı bir uygulama olarak öne çıkıyor.