Investeurasia 2016 - Gayrimenkul, Proje, Geliştirme ve Yatırım Fuarı
Etkinlik
Investeurasia 2016 - Gayrimenkul, Proje, Geliştirme ve Yatırım Fuarı
Investeurasia 2016 - Gayrimenkul, Proje, Geliştirme ve Yatırım Fuarı, Avrupa ve Asya’nın kesiştiği noktada profesyonel gayrimenkul ve yatırımcılarını Akdeniz’in gözde şehri Antalya’da buluşturmayı hedefliyor.

Yer Antalya Expo Center

Başlama 23 Haz, 2016 11:00

Bitiş 26 Haz, 2016 18:00

Ücret Biletli

Dünya ülkeleri ve kentleri arasında gayrimenkul sektöründe artış göstermekte olan rekabet yatırımcıları yeni pazarlara yönelmeye teşvik etmektedir. Avrupa ve Ortadoğu ülkelerini bir araya getiren prestijli fuar organizasyonları arasında yer almaya hazırlanan Investeurasia 2016 - Gayrimenkul, Proje, Geliştirme ve Yatırım Fuarı, Avrupa ve Asya’nın kesiştiği noktada profesyonel gayrimenkul ve yatırımcılarını Akdeniz’in gözde şehri Antalya’da buluşturmayı hedefliyor.

Gayrimenkul sektörünün  dünya ölçeğindeki mega projeler rekabetin artmasıyla birlikte ülkelerin kanun ve mevzuat düzenlemeleri sektörü canlandırmakta olup, Türkiye de bu sektörde öngörülen %55’lik artışla beraber sektörde hızlı bir ivme yakalamıştır. Hızla büyüyen şehirler ve alt yapı çalışmalarına verilen önem sektöre yönelik birçok fırsat sunmaktadır. Küreselleşen dünyada farklı ülkeler ile iş birliği yapmak günden güne daha fazla önem arz etmektedir.

Bütün bu koşullarda doğru fırsatları yakalamak amacıyla  geniş perspektifli olmak ve  etkileşimli  piyasalardaki gelişmeleri takip etmek için düzenlenen  Investeurasia 2016 - Gayrimenkul, Proje, Geliştirme ve Yatırım Fuarı, sunduğu hizmet kalitesiyle ciddi ,etkin ve aynı zamanda keyifli bir platform için hazırlıklarını tamamlıyor. Fuarda Türkiye'nin  yanı sıra  dünyanın  önde gelen gayrimenkul ve ekonomi alanından önemli isimleri ile birlikte,  yerli ve yabancı sektörün önde gelen  profesyonelleri yer alacaktır.

Avrupa , Ortadoğu ve Asya ülkelerinin yatırımcılarını ve sektör liderlerini bir araya getiren bu organizasyon, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler içinde önemli bir buluşma  noktası haline gelecektir. Sektörün en çok tartışılan ve merak edilen konularında açık oturumlar, konferanslar ve B2B görüşmeler ile katılımcılara verimli fuar günleri sağlayacaktır. Bilindik fuar organizasyonlarından farklı konseptiyle organizasyona dahil edilen Investeurasia Programısizleri kültürel etkinlikler ve gösteriler ile baş başa bırakmayı hedeflemektedir.
    
Birçok ciddi organizasyonun Avrupa’da olması, Asya ve Ortadoğu’da yatırım ihtiyacı olmasına rağmen buna uygun bir platformun olmaması Investeurasia 2016’i düzenlenmesini tetikleyen koşullardan birisi olarak dikkat çekmektedir. Investeurasia 2016 Avrupa, Asya ve Ortadoğu yatırımcıları arasında bir köprü oluşturacak ve Asya ile Ortadoğu yatırımcılarına da alternatif yatırım imkanları sunacak bir fuar olarak profesyonel ve deneyimli ekibiyle 23-26 Haziran 2016 da Antalya’da gerçekleştirilecektir.
    
Birçok farklı alanda çeşitli etkinlikleri bir arada bulabileceğiniz Investeurasia 2016 Antalya’da buluşmak dileğiyle…

Etkinliği paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Pyramids Group Fair

Adres : Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad.Gümrükçü Sok.No.8 34750 Ataşehir-İstanbul/Türkiye

Telefon : +90 216 575 28 28 (PBX)

Faks : +90 216 575 11 01-02

Web : https://www.pyramidsfair.com/tr

E Posta : info@pyramidsfair.com