Basın Bültenleri
  • Paynet, Sneaks Up Müşterilerine Farklı bir ödeme d... Paynet, Sneaks Up Müşterilerine Farklı bir ödeme d... 05 Tem, 2024 16:35 Ödeme sistemleri teknolojilerinin öncü markası Paynet ile spor perakendesinin güçlü markası Sneaks Up, önemli bir iş birliğine imza attı. PayPOS ürününün başrolde olduğu çalışmada Sneaks Up müşterileri reyonda beğendikleri ürünleri yine reyonda temassız ve taksit seçeneği ile satın alabiliyor. Bu deneyimle kasa kuyruklarını azaltan mağazalarda müşteri memnuniyeti artıyor.
  • Yeni nesil teknolojik çözümler finans dünyasını ye... Yeni nesil teknolojik çözümler finans dünyasını ye... 10 Haz, 2024 11:37 Fintech alanında Türkiye’nin öncü şirketlerinden Paynet, finans dünyasında dönüşüme öncülük eden yeni nesil teknolojik çözümlerle ilgili trendleri paylaştı.
  • Banvit BRF tahsilat süreçlerini Paynet ile dijital... Banvit BRF tahsilat süreçlerini Paynet ile dijital... 03 Haz, 2024 11:11 Ürün ve hizmetleri ile faaliyet gösterdiği sektörün öncülerinden biri olan Banvit BRF, operasyonel ve finansal süreçlerini Paynet PayPOS ile dijitalleştirdi.
  • Paynet Bayi Ağım, Bayilik Sistemini Dijitalleştire... Paynet Bayi Ağım, Bayilik Sistemini Dijitalleştire... 30 May, 2024 11:28 Paynet’in yenilikçi çözümü Bayi Ağım’ı tercih eden işletmeler finansal süreçlerini dijitalleştiriyor ve nakit akışını hızlandırıyor.