Özel Oytun Türkoğlu Samsun Psikoloji ve Gelişim Zirvesi’nde
Basın Bülteni
31 Eki, 2019 12:21
Özel Oytun Türkoğlu Samsun Psikoloji ve Gelişim Zirvesi’nde
İş İnsanı ve Konuşmacı Özel Oytun Türkoğlu 3 Kasım’da Etkin Kampüs tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Samsun Psikoloji ve Gelişim Zirvesin’de yer alacak.

   2017 yılında düzenlenen 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyat Oyunları'nda iletişim ve teknik altyapı konularında çalışmalar yapan Özel Oytun Türkoğlu gerek konuşmacı olarak gerekse olimpiyatlar için sürekli ziyaret ettiği ve bir aydan fazla kaldığı Samsun'da düzenlenen birçok etkinlikte yer aldı. Samsun’u ikinci evi olarak gören Türkoğlu bu sene sevenleriyle, 3 Kasım saat 14.00’da Samsun Konak Otel’de gerçekleşecek 3 profesyonel ve uzman eğitmen ile 4 farklı konunun ele alınacağı Psikoloji ve Gelişim Zirvesi'nde buluşacak. Etkinlik bitiminde ise Yeşilyurt AVM'de “Ne satarsan sat kendini satarsın” sloganıyla kaleme aldığı tecrübelerini ve hayat yolculuğunu anlattığı Sat Kendini isimli kitabı için imza günü düzenlenecek.
 
 #TürkiyeyiAğaçlandırıyoruz hastagi ile başlattığı ‘’Türkiye'nin Her Yerini Ağaçlandırıyoruz’’ projesi kapsamında Türkiye’nin her yerine ağaç ekilmesini hedefleyen Özel Oytun Türkoğlu herkes kendi yaşam alanını yeşillendirmeye başlarsa, tüm Türkiye yeşillenir mottosu ile daha yeşil bir Samsun için etkinlik sonunda katılımcılara ve imza gününe destek vermeye gelen sevenlerine Tohum Kart hediye edecek.

Özel Oytun Türkoğlu Kimdir?

Yaşamını dönüştürmeye 36 yaşında başlayan Özel Oytun Türkoğlu 1975 yılında Ankara’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik ve ODTÜ İnşaat Mühendisliği eğitimleri aldı. İş insanı ve “Sat Kendini – Kişisel Markalaşmanın ve Pazarlamanın Kitabı” isimli eserin yazarı olan Türkoğlu, aynı zamanda üniversitelerde, STK’larda düzenlenen etkinliklerde konuşmacı olarak yer almaktadır.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Markör Markalaştırma Ajansı

Adres : Güzeloba Mah. Havaalanı Cad. A Blok 102/102 Muratpaşa / Antalya

Telefon : +90 242 242 5 242

Web : http://www.markor.com.tr

E Posta : info@markor.com.tr

İletişim Yetkilisi
  • Erva Özpelit Erva Özpelit İletişim Danışmanı Detaylar