Özel Oytun Türkoğlu Düzce’de Kişisel Markalaşma Anlattı
Basın Bülteni
09 Kas, 2019 18:06
Özel Oytun Türkoğlu Düzce’de Kişisel Markalaşma Anlattı
Marka Stratejisti ve Konuşmacı Özel Oytun Türkoğlu 8 Kasım Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Kongre Merkezi’nde düzenlenen Kişisel Gelişim Zirve’sinde konuşmacı olarak yer aldı.

   Sunum sırasında kişisel markalaşma hakkında daha önce yaşadığı tecrübelerini paylaşan Türkoğlu ''nerede ne zaman kiminle karşılaşacağınız belli olmaz o yüzden mutlaka yanınızda bir kartvizitiniz olsun'' diyerek kişisel markalaşmanın önce dijital medyada yansıttığınız kimlikle oluştuğunu vurguladı.

 

  Etkinlik; Show Tv Haber Spikeri Pınar Erbaş, Tv Yapımcısı/Akademisyen Murat Buldu, Eski Cnn Türk Spikeri Burak Törün,  Marka Danışmanı/ Konuşmacı Özel Oytun Türkoğlu ve çok sayıda katılımcıyla gerçekleşti.

 

  Türkiye'de markalama konseptiyle bir ilk olan Markör Markalaştırma Ajansı'nın kurucusu olan Özel Oytun Türkoğlu STK'lara ve çok sayıda şirketlere markalama/ pazarlama eğitimleri vermekte ve üniversitelerde ve kurumlarda kişisel markalaşma, dijital pazarlama ve iletişim üzerine konuşmalarda yer almaktadır.

 

 

 

 

Özel Oytun Türkoğlu Kimdir?

 

Yaşamını dönüştürmeye 36 yaşında başlayan Özel Oytun Türkoğlu 1975 yılında Ankara’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik ve ODTÜ İnşaat Mühendisliği eğitimleri aldı. İş insanı ve “Sat Kendini – Kişisel Markalaşmanın ve Pazarlamanın Kitabı” isimli eserin yazarı olan Türkoğlu, aynı zamanda üniversitelerde, STK’larda düzenlenen etkinliklerde konuşmacı olarak yer almaktadır.

 

 

 

 

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Markör Markalaştırma Ajansı

Adres : Güzeloba Mah. Havaalanı Cad. A Blok 102/102 Muratpaşa / Antalya

Telefon : +90 242 242 5 242

Web : http://www.markor.com.tr

E Posta : info@markor.com.tr

İletişim Yetkilisi
  • Erva Özpelit Erva Özpelit İletişim Danışmanı Detaylar