Basın Bültenleri
  • Tarabya İngiliz Okulları, mezunları için İngiltere... Tarabya İngiliz Okulları, mezunları için İngiltere... 25 Haz, 2019 11:59 30 farklı milletten öğrencisi, uluslararası kabul gören eğitim sistemi ve sahip olduğu "Dünya İnsanı Yetiştirme" vizyonu ile, kurulduğu günden bugüne kadar tüm mezunlarına dünya üniversitelerinden kabuller aldıran Tarabya İngiliz Okulları, geleneksel hale gelen görkemli mezuniyet törenini geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da İngiltere Başkonsoluğu’nda gerçekleştirdi.
  • Şanlıurfa Yediyol İlkokulu Çocuklarının dilekleri... Şanlıurfa Yediyol İlkokulu Çocuklarının dilekleri... 10 May, 2019 13:38 İstanbul Tarabya’da bulunan bir okul, 'dilekler gerçek oluyor' adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında Şanlıurfalı öğrencilerin dilekleri gerçeğe dönüştürdü.
  • Cambridge Profesörlerinden İstanbul’da Öğretmenler... Cambridge Profesörlerinden İstanbul’da Öğretmenler... 29 Nis, 2019 16:15 Türkiye’nin devlet ve özel okullarından öğretmenler, program koordinatörleri ve okul kurucuları, Cambridge Üniversitesi ile Tarabya İngiliz Okulları işbirliğinde gerçekleştirilen “İlham Veren Öğretim, İlham Veren Öğrenme” konferansında bir araya geldiler.