Emo-Trap’in Sevilen İsmi Alege, İlk Ep Çalışması “Değişen Yüzler” İle Yoluna Tam Gaz Devam Ediyor!
Basın Bülteni
13 May, 2022 11:43
Emo-Trap’in Sevilen İsmi Alege, İlk Ep Çalışması “Değişen Yüzler” İle Yoluna Tam Gaz Devam Ediyor!
Müzik kariyerinde üç tekliyi geride bırakan ve Afro-Trap ile başlayıp Emo-Trap alanında aynı başarıyla devam eden Alege, şimdi ise dört şarkıdan oluşan ilk EP çalışması “Değişen Yüzler” ile yoluna tam gaz devam ediyor!

Artvizyon etiketiyle dinleyicilerle buluşan EP çalışmasında dört şarkı; “Ses Ver”, “Sallıyorum Ruhumu”, “Yaz” ve “Sonsuz Yalanlar” yer alıyor. Söz ve müzikler Alege imzası taşırken beat, düzenleme ve tüm teknik işlemler Salazar Records tarafından üstlenildi.

“Değişen Yüzler”in ilk klibi, aynı zamanda çıkış şarkısı olan “Ses Ver”e çekildi. Bilal Karadağ yönetmenliğinde Outlanders / MC Bar ve Challenge Cocktail Bar’da çekilen, Cemre Sude Sayın ve İzel Semin’in rol aldığı, ayrıca sanat yönetmenliği “Enkaz” klibinin yönetmenliğini üstlenen Esmanur Yılmaz imzası taşıyan klip, Artvizyon YouTube kanalında yerini aldı. 

Alege, “Değişen Yüzler”i şu sözlerle anlatıyor.

“Aslında dört şarkı da birbirinden beslenen bir portreyi oluşturuyor. Ses Ver ile hem dans edip hem de sözleri üzerine düşünürken Sallıyorum Ruhumu ile geçmişin izlerine dönüyor, Yaz ile yine geçmişte kalan bir aşkın kıyılarında geziniyor, Sonsuz Yalanlar’da ise zaten ana malzememiz olan insan ilişkilerinde vardığım “Çok çevre çokça yalnızlık!” sonucunu dile getirirken aslında dört şarkıyla hayata bakışımı ve beni etkileyen olayları özetliyorum. Unutmayın ki değişen yüzler aslında en çok güvendiklerimizdi!”

“Değişen Yüzler” tüm dijital platformlarda.
 

Video
Bülteni paylaş
0 0