DEFY’ın İlk Borsa Arzı, Bybit Launchpad 2.0’da Yapılacak
Basın Bülteni
05 Ağu, 2022 16:35
DEFY’ın İlk Borsa Arzı, Bybit Launchpad 2.0’da Yapılacak
Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası olan Bybit, Bybit Launchpad 2.0 platformunda DEFY’ın yerel platform tokeni ve hizmet tokeni olan DEFY’ı listeleyecek.

DEFY, oyna-kazan türünde bir mobil NFT blok zinciri oyunudur. Sanal ve fiziksel dünyalar arasında köprü kurarak oyuncuları metaverse dünyasında buluşturan DEFY, hiperbasit (hyper casual) türünde bir şifre kırma oyununu, gerçek dünya keşiflerini ve artırılmış gerçeklik (AR) maceralarını bir arada sunuyor. Beklentilerin ve gerçekliğin sınırlarının ötesine geçen bu oyunla ilgili buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz: https://defydisrupt.io/.

Bybit, DEFY’ın ilk borsa arzına ev sahipliği yapacak. DEFY’ın, Bybit Launchpad 2.0’da kullanıma sunulduktan sonra 15 Ağustos’ta Spot piyasasında listelenmesi planlanıyor. Yeni iyileştirmelerle seviye atlayan Launchpad 2.0, çığır açan blok zinciri projelerine ev sahipliği yapan bir platformdur.

DEFY token, kullanıcıların oyun içi varlıkları satın almak, diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunmak ve oyunda operatör olarak daha etkili şekilde yer almak için kullanabilecekleri bir hizmet tokenidir. Kullanıcılar genelde oyun içinde elde edilen başarılarla kazanılan veya Bybit Launchpad 2.0’dan satın alınan DEFY token karşılığında FCOINS (oyun içi para birimi) alabilir.

DEFY, Bybit’in gelecek vadeden kripto projeleri için oluşturulmuş, kullanımı kolay platformunda listelenen web3 projeleri arasında yerini alıyor. Bybit Launchpad 2.0’da kullanıcılar, bu alanda en çok talep gören tokenlerin bir kısmına erkenden erişim elde edebiliyor. Bybit kullanıcıları, token dağıtımlarından yeni token kazanma şansı elde etmek için BIT taahhüt ederek katılabilecekleri gibi belirli miktarda Tether (USDT) stake edip yeni çekiliş yöntemini kullanarak da katılabilir. Ayrıca kullanıcılar, Launchpad’de daha önceden listelenen ve en iyi performansa sahip tokenleri de satın alabilir. 
 

Bülteni paylaş
0 0