Fujifilm yeni inovasyon merkezini açtı
Basın Bülteni
05 Nis, 2016 05:55
Fujifilm yeni inovasyon merkezini açtı
Fujifilm Europe, Hollanda’nın Tilburg kentindeki üretim ve AR-GE tesislerinde “Open InnovationHub” adlı inovasyon merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

Fujifilm’in Amerika ve Japonya’dan sonra üçüncü inovasyon merkezi olan Open InnovationHub, yenilikçi teknolojilerin gelişmesine önemli ölçüde destek olacak.

Fujifilm'in yeni inovasyon merkezi çekirdek teknolojilerinin ve uygulamalarının daha yakından tanınmasına imkan sağlamak üzere tasarlandı. Open InnovationHub'ta temsil edilen temel teknolojiler, çeşitli pazarlarda farklı ürünler geliştirilmesine ev sahipliği yapacak.

Sağlık, bakım, enerji, çevre ve endüstri alanında çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştirecek olan Open InnovationHub işbirliği fırsatlarını değerlendirmeyi amaçlayan iş ortaklarına da daima açık olacak.

Fujifilm Avrupa Başkanı Takaaki Kurose, “Fujifilm'deki misyonumuz, inovasyon topluluğuna el uzatmak ve teknolojik sorunların çözüme ulaştırılmasında birlikte çalışıp topluma yeni değerler kazandırmak olacak. Bu yeni tesis, Fujifilm'in Avrupa'daki varlığını genişletiyor ve 50 yıldan bu yana faaliyet gösterdiğimiz bölgeye olan bağlılığımızı güçlendiriyor” dedi.

Fujifilm'in inovasyon merkezi Open InnovationHub, müşterileriyle, yeni iş ortaklarıyla ve önde gelen teknoloji uzmanlarıyla işbirliğine dayalı küresel teknolojileri keşfedilmesine imkan sağlayacak.

Fujifilm Türkiye Genel Müdürü Cengiz Metin Türkiye’deki iş ortaklarına ve endüstriyel sistemler ile sağlık teknolojileri alanında yatırımcılara çağrıda bulunarak şunları söyledi: “Open InnovationHub ile teknolojik zorluklar hızlı çözüme kavuşturabilecek, hızlı kavrama ve ortak düşünme süreci kolaylaşacak ve bir dizi etkileşim aracı yeni fikirlerin hizmetinde olacak. Fujifilm'in inovasyona dönük ihtiyaçlarla doğrudan bağlantı kurulabileceği bu merkez, Fujifilm'in teknik ilerlemelerini takip etmek isteyen ziyaretçilere ve yeni teknolojiler ile yakın ilişki kurmak isteyenlere ilham verecek” dedi.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Fujifilm

Adres : Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu Cad. No: 9 Bağcılar 34218 Istanbul

Telefon : +90 (212) 709 92 00

Faks : +90 (212) 698 99 70

Web : http://www.fujifilm.com.tr

E Posta : info@fujifilm.com.tr