IT’S TIME TO CHANGE, Şimdi değişim zamanı!
Basın Bülteni
19 Tem, 2019 14:40
IT’S TIME TO CHANGE, Şimdi değişim zamanı!
Essa Grup, hizmetlerine dünya çapında Daniel Klein Grup adıyla emin adımlarla ilerliyor. Daniel Klein Group, Hilton İstanbul’da 7-10 Temmuz tarihleri arasında düzenlediği ‘It’s time to change’ toplantısıyla uluslararası distribütörlerini İstanbul’da ağırladı.

Saat sektörünün Türkiye’deki öncü firmalarından Daniel Klein Group, Hong Kong 2019 fuarı öncesi, yeni koleksiyonunu tanıtmak için, tüm yurtdışı distribütörlerini İstanbul’da ağırladı. 4 gün süren etkinlikte tüm iş ortaklarına; üretime yapılan ar-ge yatırımları, satış süreci ve sonrasındaki büyük değişimler için Daniel Klein Group’un çalışma prensipleri anlatıldı.

Hilton Garden Inn’de düzenlenen etkinlikte katılımcılar hem eğlendi hem de markalar, yeni modeller ve ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi oldular.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Daniel Klein Group yönetim Kurulu Başkanı Ercan Çevik, yeni üretim yatırımları, sevkiyat süreci, satış öncesi ve sonrası hizmetleri içeren yeni yapıyı detaylı olarak iş ortaklarına aktardı. Yeni bir değişim içerisinde olduklarını belirten Çevik; bu süreçte şirket bünye­sinde yapmış oldukları yatırım ve yeniliklerle geliştirilen hizmet ve stratejilerini katılımcılarla paylaştı.

Daniel Klein Group Uluslararası Pazarlama Müdürü Muzaffer Çevik’in bünyelerindeki markalar adına 80’i aşkın ülkede yetkilendirilen distribütörlere sunacakları yeni fiyat ve hizmet politikasını içeren sunumu tüm katılımcıların dikkatini çekti.

Seminer sonrası yeni Hong Kong 2019 koleksiyonun sunulmasıyla, akşam yemeğinde bir araya gelen distribütörler, yeni modelleri incelemeyi ihmal etmedi. Etkinliğe katılım sağlayan iş ortaklarına erken sipariş ile sınırsız renk ve stok seçeneği sunan Daniel Klein Group’un yeni koleksiyonu, övgüyle adından söz ettirmeyi başardı.

Ulaşılabilir tarz anlayışıyla üretilen Daniel Klein yeni koleksiyonu, özellikle genç ve dinamik yaş grubunun tercih edeceği birçok renk ve model seçenekleriyle partnerlere sergilendi. Ayrıca bu sene koleksiyonda Premium, Trendy, D-time, D-two ve DKLN serileri de büyük ilgi gördü. Yeni bir atılım daha yaparak Smart Watch saatler de Daniel Klein Group tarafından tüm katılımcıların beğenisine sunuldu.

Freelook’un yeni koleksiyonu; özgür ve stil sahibi kadınların tercihi zarafet, gösteriş ve feminenliği ön planda tutuyor.

Bigotti markasında; kendine has havası, kalitesi, tarzı ile modern ve şehirli Avrupalı erkeği yansıtan bir koleksiyon tasarlanmış.

Günlük hayatında sportif ve bir o kadar şık olma kaygısı güden erkekler için Sergio Tacchini ve Santa Barbara Polo Racquet & Club paha biçilmez birçok model sunuyor.

Etkinliğe katılan misafirler, 3 gün boyunca randevu talep ederek yeni koleksiyondan ön sipariş vermek için sıraya girdi.

4 gün süren etkinliğin 3.gününde gerçekleşen Gala yemeğinde, satış performanslarına dayalı olarak başarılı olan distribütörlere ‘en iyi satış performansı’ ödülleri verildi. Ayrıca etkinliğe katılan tüm distribütörlere teşekkür plaketleri takdim edildi.

Ödül töreninin ardından tüm konuklar, geceye Murat Kaynak ve Orkestrasının eğlenceli sahne performanslarıyla eğlenmeye devam etti.

Yoğun katılımın gerçekleştiği başarılı bir etkinliği ardında bırakan Daniel Klein Group adına konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Çevik, bu seminerlerle birlikte hali hazırda bizlerle çalışan veya çalış­maya başlamak isteyen iş ortakla­rıyla buluşmaya devam edecekleri­ni belirtti.

Çevik, kapanış konuşmasında büyük bir aile olduklarını ve her geçen gün büyüdüklerini dile getirerek, tüm iş ortaklarına katılımları için teşekkürlerini iletti.

Kuruluşunun ilk gününden itibaren bugüne kadar "Herkes İçin Moda" mottosuyla Daniel Klein, popüler bir marka haline geldi. Daniel Klein markasıyla ismini duyuran Grup şirketi, distribütörlük verdiği 80 ülkeye ulaşarak, sadece Daniel Klein markasıyla 3 Milyon adet satışa ulaştı. Bigotti ve Freelook markalarının da sahibi olan Grup, Santa Barbara Polo Racquet & Club ve Sergio Tacchini markalarının da dünya lisansörlüğünü üstleniyor.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
ESSA GRUP

Adres : 15 Temmuz Mahallesi 1498. Sokak no:28 PK:34212 Bağcılar İstanbul TURKEY

Telefon : +90 212 520 19 19

Faks : +90 212 522 08 93

Web : https://essagrup.com.tr

E Posta : destek@essagrup.com.tr